Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 09-11-2021 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

AgroBlend kërkon të punësojë Agjent Shitjesh (Parashites).

Detyrat

1. Promovon produktet e kompanisë dhe bën marrjen e porosive / shitje direkte për këto produkte.
2. Rregullon dhe organizon mardheniet me pikat e shitjeve duke vizituar cdo pikë.
3. Mban kontakte të vazhdueshme me klientet në lidhje me kërkesat e tyre.
4. Regjistron të dhenat për porositë dhe shitjet.
5. Hapja e pikave të reja të shitjes.
6. Raportimi i shitjeve ditore tek menaxheri i shitjeve.

Kualifikimet

  • Preferohet të ketë përfunduar arsimin e lartë, por jo domosdoshmërisht.
  • Minimumi 3 vite eksperiencë pune në profil të ngjashëm.
  • Njohje shumë të mirë të zonave të ndryshme të Tiranës.
  • Të zotërojë leje drejtimi automjeti (klasi B).
  • Aftësi shumë të mira komunikimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Email aplikimi; [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


AGRO BLEND

AGROBLEND

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë