Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 03-12-2021 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Billa & Co Shpk, nje kompani dinamike, me rritje vit pas viti ne fushen e tregtimit te pllakave, parketit, hidrosanitareve dhe materialeve te tjera te ndertimit kerkon: Agjent Shitjesh ne TerrenDetyrat

Pershkrimi i vendit te punes:

 • Promovim dhe menaxhimi ciklit të shitjeve për produktetet e kompanisë tek projektet e ndryshme te ndertimeve, rezidenciale dhe komerciale.
 • Per kete duhet te beje kerkime ne terren, te vendose kontakte dhe te beje propozime konkrete teknike per plotesimin e nevojave te klientave.
 • Te arrije objektivat e percaktuara nga kompania.
 • Te zbatoje politikat, drejtimet dhe procedurat e kompanise.
 • Te identifikoje dhe zgjidhe ne kohe shqetesimet e klienteve.
 • Te mbaje marredhenie te rregullta me klientet.
 • Te bashkepunoje me departamentet perkatese deri ne zgjidhjen e cdo problemi/kerkese nga klientet.

Kualifikimet

Kriteret e pranimit:

 • Aftesi shume te mira komunikuese dhe organizative per zgjidhjen e situatave te ndryshme me efikasitet;
 • Preferohet te kete perfunduar Fakultetin Ekonomik;
 • Te kete njohuri mbi paketen Office;
 • Te zoteroje leje drejtimi automjeti.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-në me foto në adresën e mëposhtme: [email protected]

Ps: Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Billa.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Billa & CO shpk

Që nga viti 2007 Billa Albania është distributori më i madh i pllakave në Ballkan.

Kompania ka ekskluzivitetin e prodhuesve më të mëdhenj të Pllakave në Spanjë, Itali, Turqi etj duke siguruar kështu për tregun shqiptar dhe më gjerë raportin më të mirë cilësi-çmim.

Për banjën tuaj vetëm më të mirën nga gjigandi botëror i prodhimit të hidrosanitareve Ideal Standard. Ekskluziviteti i Ideal Standard dhe i shumë ko...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë