Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
M SORA Tirana sh p k

M SORA eshte kompani aksionere sllovene, me dege te ndryshme ne Evrope.

Brand-et te cilat ne perfaqesojme dhe per te cilat kemi ekskluzivitetin per tregtim ne tregun shqiptar jane lider ne tregun boteror : ROTO, GEZE, HOPPE, TEKNOS, WEISS, R.B.B. ALUMINIUM, SCHLEGEL.

Qellimi jone : Te krijojme bashkepunim te shendoshe dhe me standarte te larta cilesie me industrine e ndertimit ne Shqiperi. Stafi jone eshte kuali...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga kombetare "Vore-Fushe Kruje", Km 3-te, komuna Preze, fshati Gjeckoder, afer pikes se Kolaudimit SGS
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 42 39 12 72
  • Mobile: 0672086902

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-11-2020 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-11-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania M SORA Tirana shpk kerkon te punesoje Agjent/e Shitje per terren.

Jemi te interesuar te punesojme me persona qe synojne te kene nje pune stabel, te jene  te perkushtuar dhe energjike, si dhe te kene deshire per te mesuar.

Preferohen me arsim te larte ne fushen industriale ose ekonomike, te kene nivel mesatar deri shume te mire te anglishtes, te kene patente makine.

Te interesuarit dhe te interesuarat jane te lutur te dergojne CV ne adresen [email protected]  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".