Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
LUFRA

“Lufra” zë fill si një punishte e thjeshtë e improvizuar në një nga dhomat e shtëpisë, me pajisje me kapacitet të kufizuar (deri në 1000 litra qumësht në ditë). Teknologjia e përdorur realizonte vetëm një artikull: djathë i bardhë në temperaturën 84 gradë.

Për realizimin me sukses të punës ata i japin shumë rëndësi cilësisë së lëndës së parë. Ata bashkëpunojmë me fermat më të mëdha në vend, të cilat kanë nga 400 deri në...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355689093725
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 15-06-2020 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

LUFRA shpk - kompani shqiptare themeluar 27 vite më parë, me qendër në Lushnjë dhe produkte prezente në të gjithë Shqipërinë po kërkon të rekrutojë AGJENT SHITJE (MASHKULL), me vendbanim në TIRANE, për kompaninë e ujit DUKAT, i cili do të jetë përgjegjës për më poshtë:

Detyrat

 • Viziton rregullisht numrin e klientëve që i janë caktuar nga ana e Manaxherit dhe siguron një komunikim dhe shërbim të shkëlqyer ndaj klientit.
 • Përgjegjës për ndjekjen e procedurës së porosive, në përputhje me të gjitha udhëzimet e tregtimit të produktit.
 • Përgjegjës për dorëzimin e raporteve ditore të shitjeve duke përfshirë edhe kthimet e produkteve me komentet përkatëse.
 • Përgjegjës për marrjen në dorëzim të mallit kur ai del nga magazina, sigurohet që të plotësojë saktë dhe firmosë duhësisht të gjithë dokumentacionin e nevojshëm. Përgjegjës për pajisjen me faturë të saktë Tatimore Shitje (faturë TVSH) të të gjithë klientëve të regjistruar me NIPT si edhe pajisjen me kupon fiskal kase kur shihet e nevojshme.
 • Kontrollon dhe verifikon ekskluzivitetin e frigoriferëve DUKAT duke njoftuar Manaxherin përkatës për rastet kur kjo nuk respektohet nga ana e klientit.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar studimet e larta;
 • Të ketë Leje drejtimi Automjeti – kategoria B - prej me shume se 5 vitesh.
 • Eksperiencë pune të ngjashme ne shitje.
 • Të jetë me banim në Tiranë.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikuese dhe i aftë të ruajë qetësinë në momente tensioni.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju mund te aplikoni duke derguar CV tuaj ne emailin: [email protected] dhe me subjektin "APLIKIM AGJENT SHITJESH DUKAT" - Vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të telefonohen.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".