Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86317

Agjent Shitjesh Horeca

Tirane, Shqipëri 07-03-2024 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

07-03-2024

---

---


Përshkrimi

Global logistic shpk  eshte nje kompani lider per shitjen dhe shperndarjen e produkteve me cilesi te larte dhe kerkon te punsoje: Agjent Shitjesh ne fushen Horeca


Detyrat

 • Pergjegjes per menaxhimin e nje zone te caktuar dhe ndjekja e marredhenieve me klientet.
 • Pergjegjes per mirembajtjen e rrjetit ekzistues te klienteve dhe identifikimini e klienteve te rinje.
 • Nderton, miremban dhe permireson marredheniet e biznesit me klientet duke siguruar plotesimin e nevojave te tyre  sipas standarteve.
 • Pergjegjes per ndjekjen e proceseve te punes si percaktohet ne udhezimet e shitjeve dhe ne perputhje me objektivat e percaktuar nga kompania.
 • Pergjegjes per ndjekjen e debive ne zonen qe mbulon.
 • Raporton sipas kerkeses dhe standarteve cdo problematike.

Kualifikimet

 • Aftesi shume te mira komunikimi dhe prezantimi.
 • Te zoteroje leje drejtimi automjeti (klasi B).
 • Njohuri per territorin e Shqiperise
 • Te kete punuar minimum mbi 3 vjet ne kategorine Horeca,
 • Te kete njohuri te gjuhes angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet;

 • Page e kenaqshme.

Te interesuarit mund te dergojne CV ne adresen e eamil-it; [email protected]

Per me shume info na kontaktoni ne numrin : +355692058962

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Global Logistic shpk

Global Logistic is one of the leading companies for sales and distribution of high-quality products with a wide range of brands in Albania. Since its inception in 2007, the company has grown and expanded its operations throughout Albania. It has always kept with the ideals of providing quality products at a reasonable price to its clients. Strong international brands, outstanding customer & supply chain service, makes Global the ideal retail partner. By focusing towards market and clients needs. Global is the essentail partner to so many businesses by offering them distribution and other services at the right at time and at the right place.