Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
JURREI shpk

JURREI shpk eshte nje nga kompanite e suksesshme te Kadiu Group e specializuar ne sektorin ushqimor. Me nje veprimtari ne fushen e tregetise qe prej vitit 2000 kompania zoteron Qendren Tregetare Galaktik si dhe dy supermarket ne qytetin e Durresit. JURREI Shpk eshte aktualisht zoteruese e markes BioJu dhe krijuese e te parit supermarket me produkte te certifikuara BIO ne Shqiperi.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Qendra Tregetare Galaktik, Lagjja 17 Rr”Deshmoret, Kati I 4
 • Durres, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 69 80 60 222

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-05-2021 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitjesh Horeca
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-05-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Supermarketi BioJu, pjesë e Grupit Kadiu, është i vetmi supermarket në Shqipëri i fokusuar në tregëtimin e produkteve Bio te çertifikuara nga vendet e origjinës në Europën Perëndimore. Cilësia për ne nënkupton në radhë të parë shëndetin dhe sigurinë e konsumatorëve tanë, sikurse përmbushjen e përgjegjësive sociale dhe mjedisore në të gjithë zinxhirin e prodhimit dhe furnizimit. Për punonjësit tanë, ne jemi një punëdhënës i përgjegjshëm dhe i konsoliduar. Për partnerët tane ne jemi një partner korrekt dhe i ndershëm në biznes.

Aktualisht kompania jonë, po kërkon të punësojë punonjës në pozicionin Agjent Shitje HORECA  me qëllim zgjerimin e rrjetit të saj të distribucionit.

Detyrat

Përgjegjësitë e pozicionit:

 • Të realizoje vizita tek subjektet tregtare si markete/supermarkete/bare/restorante me qëllim shitjen dhe reklamimin e produkteve të Kompanise;
 • Të realizoj prezantimin e produkteve tek subjektet tregtare me qëllim krijimin e klienteve të rinj dhe shtimin e gamës së produkteve për klientët ekzistues;
 • Të dorëzojë produktin e porositur duke kryer plotësimin e dokumentacionit të nevojshëm dhe përfundimin e transaksionit sipas rregullave në fuqi;
 • Rregullon dhe organizon marrëdhëniet me pikat e shitjeve duke vizituar çdo pikë;
 • Mban kontakte të vazhdueshme me klientët në lidhje me kërkesat e tyre;
 • Rregjistron të dhënat për porositë dhe shitjet në sistemin palmar;
 • Të raportojë tek menaxheri përkatës për punën e kryer çdo ditë;
 • Detyra të tjera të ngarkuara nga eprori përkatës.

Kualifikimet

Kriteret dhe aftësitë e kërkuara:
-          Edukimi: Arsimi i lartë, profili Menaxhim Biznesi ose Marketing përbën avantazh;
-          Eksperiencat e punës: Minimum 2 vjet pervoje pune në pozicion të ngjashëm;
-          Kualifikime të tjera:

 • Njohuri shumë të mira të paketës Windows Office Package (Word, Excel, Power Point);
 • Aftësi shumë të mira komunikimi, negociuese dhe bindëse;
 • I aftë të punojë nën presion dhe në grup;
 • Ndershmëri dhe integritet;
 • Të zotëroj leje drejtimi klasi B.

Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë një CV në adresën e emailit: [email protected]
*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".