Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74211

Agjent Shitjesh B2B

Tirane, Shqipëri 21-02-2023 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-02-2023

---

---


Përshkrimi

Argjiro GROUP, në kuadër të rritjes së kapaciteve, kërkon të punësoje; Agjent Shitje B2B


Detyrat

 • Planifikon, drejton, organizon dhe kontrollon aktivitet e shitjes;
 • Implementon në mënyrë të sukseshme strategjinë e shitjes;
 • Monitorn ekzekutimin e planeve në mënyrë që të sigurohet realizimi i objektivave;
 • Koordinon dhe organizon punën e përditshme sipas prioriteteve kohore;
 • Zhvillimi dhe ruajtja e marrdhënieve me klientë dhe zgjerimi i portofolit;
 • Ndjekja e procesit të shitjes deri në dorëzim me sukses të porosisë nga Kompania;
 • Përgjegjës për ndjekjen e debive në zonën që mbulon;
 • Njohje shumë e mirë e tregut dhe studim i konkurrencës;
 • Raporton sipas kërkesës dhe standarteve të raportimit;
 • Sipas kërkesave të punës, Agjenti i Shitjes duhet të jetë i gatshëm për të udhëtuar dhe në rreth të largëta brenda Shqipërisë;
 • Detyra te tjera qe mund ti ngarkohen nga Drejtori i Përgjithshëm.

Kualifikimet

Kandidati perfekt ka: 

 • Arsimi i lartë,
 • Eksperienca pune të ngjashme minimum për 2 vite,
 • Njohje e mirë në programeve kompjuterike të paketës Microsoft 365 (Office) dhe/ose Google workspace (G-Suite), programe të tjera kompjuterike dhe telefonike, si Google Maps, etj
 • Të jetë person i/e shkathet, i/e motivuar, i/e organizuar dhe sistematik(e) në punë.
 • Leje Drejtimi e Tipit B,
 • Aftësi të mira komunikuese;
 • Vendbanimi: Tiranë,

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre në email: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Argjiro GROUP SHPK

Argjiro GROUP SHPK, u themelua në muajin Shkurt të vitit 2002, në qytetin e Gjirokastrës, filloi fillimisht si një ëndërr e dy të rinjve optimist, që sakrifikuan gjithçka që mundën, për të krijuar biznesin e tyre të vogël. Në fillim, gjithçka dukej e pashpresë, shumë pak klient, pak të ardhura, shumë mundim e shumë orë pa gjumë për të vazhduar ëndrrën e tyre. Ditët, javët, muajt kaluan, po ashtu u përhap edhe fjala për këtë ëndërr optimiste. Shumë shpejt klientët u shtuan dhe po ashtu ishte e nevojshme që edhe stafi dhe infrastruktura të shtoheshin. Teknologjia e avancuar, solli në shtimin e klientelës e po ashtu edhe stafit. Në vitin 2016, kompania ndryshoi emrin nga “SHTYPSHKRONJA ARGJIRO SHPK” në “Argjiro GROUP SHPK”. Në vitin 2017, kompania u certifikua me EN ISO: 9001:2015 dhe në vitin pasardhës me ISO: 45001:2018. Sot Argjiro GROUP, është një nga kompanitë më të mëdha në Republikën e Shqipërisë, për sa i përket prodhimit të kutive të paketimit ushqimor dhe industrial, një motor pune me mbi 40 persona të punësuar.


INFORMACIONE KONTAKTI