Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86367

Agjent Shitjesh

Tirane, Shqipëri 08-03-2024 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

60000 ALL

08-03-2024

---

---


Përshkrimi

Fabrika e miellit ATLAS po kërkon Agjentë Shitjesh Ex-Van për qytetin e Tiranës dhe Kamezes.  Shitje X-Van është rasti i shitjes në të cilin shitësi merr mallin në makinë dhe shet dhe shpërndan drejtpërdrejt tek klienti.


Detyrat

 • Arritja e planeve të shitjeve;
 • Ndjekja e routit të përcaktuar;
 • Kapja e klientëve të rinj dhe mbledhja e të dhënave të tyre në detaje;
 • Propozimi i ofertave të ndryshme tek eprorët;
 • Raportimi i komenteve dhe ankesave të klientëve;
 • Ndjekja e politikave të konkurrentëve në treg;
 • Mbledhja e informacionit të kërkuar nga eprori;
 • Pjesëmarrja në të gjitha takimet e shitjeve.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë.
 • Të zotërojë leje drejtimi automjeti.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi dhe ndërpersonale.
 • Të jetë këmbëngulës dhe të ketë fokus tek objektivat.
 • Preferohen me eksperiencë si agjentë shitjesh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kategoria e punës:                  Agjent shitje Ex-Van

Rroga mujore bazë neto:         60,000 ALL

Bonus:                                     Sipas arritjes së objektivave

Vendi i punës:                         Tiranë


Të interesuarit të dërgojnë CV në adresën e emailit: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


https://atlasmills.com.al


Atlas Mills

Today, Atlas Mills part of Besniku Shpk is the recognized leader in the Albanian flour market, with a flour that conforms with the highest sustainable quality standards. Since 1999 Besniku Shpk firm has been one of the biggest importers of flour in Albania.Besniku Shpk flour has been dominating in the leading position in Albanian market, where Tip 400 represents the flour with the highest sustainable quality standards and sales to the Albanian bakeries. Further, in June 2003 Loulis Group started the construction of a large mill in Albania applying the most modern technology.They completed a major investment worth 12 milion Euros, using experience in producing high quality flour with the excellent knowledge of the local market. 2005-Atlas Mills buys Loulis factory and starts its full operation. September 2018-After Besniku firm saw the potential of Atlas Mills, they decided to buy it and now Atlas Mills is proudly a part of Besniku Shpk. We feel that it is our duty to bring to the albania consumers the best processed grain and not only.This is by providing the best quality and prices fully accessible by everyone. Starting from General Director to the simple employee we bear the responsibility of serving the best products on the tables of all Albanians, certified by Europian standards. We are proud to bring to you the first fortified flour in Albania, rich in iron and folic acid.