Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 02-11-2021 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

AGJENT SHITJESH
Ne po kërkojmë një Agjent Shitjesh të motivuar dhe të organizuar për të mbyllur shitjet dhe për të rritur bazën e klientëve tanë. ALBIO-EA është një kompani e mjeteve të ndërtimit e themeluar në vitin 2010.
 
Ne jemi një nga pesë furnizuesit kryesorë të mjeteve të ndërtimit në tregun shqiptar. ALBIO-EA shpk gjithashtu ka ekskluzivitetin e TOTAL, një markë e njohur ndërkombëtarisht që ofron një gamë të gjerë produktesh me cilësi të lartë, por me çmimi më të ulët.
 
ALBIO-EA shpk, është e angazhuar për të investuar tek stafi dhe do t’ju ofrojë mundësi të zhvilloni aftësitë tuaja dhe të bëheni versioni më i mirë i vetes. 

Detyrat

Përgjegjësitë kryesore 
• Kontaktimi i klientëve potencialë përmes telefonatave dhe emaileve
• Aftësia për të udhëtuar në të gjithë Shqipërinë çdo ditë, për të marrë porositë dhe për të mbledhur borxhet
• Gjetja e klientë të rinj
• Mbyllja e shitjeve dhe drejtimi I klientëve në procesin e blerjes

Kualifikimet

Aftësitë  
• Integriteti
• Konfidencialiteti
• Inteligjenca
• Fleksibiliteti
• Etika E punës
• Aftësi të shkëlqyera komunikimi
• Aftësi për të punuar vetëm dhe në skuadër
• Aftësi për të mësuar dhe adaptuar shepjt

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Please send your CV to [email protected] 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Albio-EA

Albio-EA

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë