Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Eurolab Internacional Grup

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP (EIG) daton origjinën e saj në vitin 1995. Fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (DSD), duke u përqëndruar në kanalet On / Off Trade. EUROLAB INTERNACIONAL GRUP shpk mbulon disa tregje distribucioni të pavaruara ne: Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Mal i Zi.

Misioni i kompanisë është restaurimi i një marrëdhënie afatgjatë dhe të besueshme...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Sarandë, Shqipëri 06-05-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP shpk, nje nder shoqerite lider ne fushen e importit dhe distribucionit ne Shqiperi, shpall vakant pozicionin: Agjent Shitje/ Sarandë

Detyrat

• Viziton çdo pike shitje në zonën që mbulon, sipas programit ditor.
• Sigurohet qe produkti është i pozicionuar në vendin e duhur dhe sipas standarteve te kompanisë.
• Kontrollon gjendjen e stokut të produktit në pikën e shitjes.
• Garanton vendosjen e materialeve promocionale në pikën e shitjes.
• Miremban rrjetin e klientëve ekzistues dhe identifikon klientë te rinj potenciale.
• Prezanton në mënyre profesionale produktet tek klientet e zonës që mbulon.
• Monitoron proçesin e porosive dhe bashkepunon ngushtë me gjithe departamentet përgjegjës deri ne mbërritjen e tyre tek klienti.
• Raporton tek supervizori i shitjeve mbi ecurinë e punës dhe problematiken e hasur.

Kualifikimet

• Të ketë kryer arsimin e lartë, preferohet drejtim ekonomik.
• Përvojë në pozicione te ngjashme të paktën 3 vjet; përbën avantazh eksperienca në FMCG;
• Njohuri shumë të mira te proçesit dhe dinamikave të shitjes;
• Aftësi shumë të mira të sherbimit ndaj klientit;
• Njohuri në përdorimin e Paketës Office;
• Aftësi te spikatura komunikimi verbal dhe te shkruar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit mund te dergojne CV ne adresen [email protected] 
Ne subjekt te e-mailit duhet shenuar pozicioni per te cilin aplikohet.
Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret do te kontaktohen.
Shënime
Të dhënat tuaja do të ruhen dhe përpunohen vetëm për qëllime rekrutimi, në mbështetje të legjislacionit në fuqi Ligjit me Nr. 9887 datë 10.03.2008) Për mbrojtjen e të dhënave Personale.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".