Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Optimus Pharma

Exclusive Authorized Importer&Distributor Pharmaceutical, Para-Pharmaceutical(Food Supplements), Medical Devices Contact Us: Mobile: +355 69 70 52 410 Email: [email protected] Address: Rr. Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr."Pavaresia", Kompl."2NK Group", Kt.1
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 69 70 52 410

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 27-04-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Farmaceutike "Optimus Pharma" shpk, per nevoja te zgjerimit te stafit, kerkon te punesoje ;

Agjent Shitje

Detyrat

 • Mbajtja dhe zhvillimi i marredhenieve me klientet ne zonat ne mbulim;
 • Arritja e planeve te shitjes ;
 • Pergjegjes per marrjen dhe monitorimin e porosive ne zonat ne mbulim;

Kualifikimet

 • Arsim i larte (e preferueshme Shkenca Mjekesore, Marketing, te tjera te lidhura )
 • Aftesi te mira komunikuese dhe organizative;
 • Eksperienca te meparshme ne shitje;
 • Te jete i motivuar per arritjen e rezulateve;
 • Njohuri te MS Office Leje Drejtimi, Kl.B

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet:

 • Kushte shume te mira pune (orare, pagesa, bonuse);
 • Ambjent dinamik, stimulues dhe mundesi zhvillimi;
 • Trajnime .      

Per te aplikuar ne kete pozicion, ju lutemi te dergoni CV ne adresen e email:

[email protected], me subjekt ``Agjent Shitje``. Vetem kandidatet e perzgjedhur, do te kontaktohen. 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".