Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Ku&Ba Kafe

Ku&Ba kafe shpk eshte nje biznes qe merret me perpunim dhe shitje kafe qe nga viti1994.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 14-04-2021 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-04-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Ku&BA KAfe kekon te punesoje Agjent shitje ne terren kafe ekspres si dhe riparimin dhe sherbimin per paisjen e ekspresi dhe mulli kafe.
Aktiviteti: Pjekja, bluarja, tregtimi i kafese.

 

Detyrat

  • Mirembajtja e klienteve ekzistues dhe berja e klienteve te rinj.
  • Promovimi I produkteve te kompanise me qellim zgjerimin e tregut dhe menaxhimin e procesit te shitjeve.
  • Komunikimi me klientet potencial, nepermjet kontakteve me klientet.
  • Mbajtja periodike e te dhenave te porosive.
  • Detyra kryesore konsiston ne zgjerimin e tregut.

Kualifikimet

  • Diplome universitare(Jo e domosdoshme)
  • Eksperience 2-5 vite pune si agjent shitje kafe ekspresi.
  • Te kete eksperience pune per riparim dhe sherbim per paisjen e ekspresit dhe mulli kafe ekspres.
  • Leje drejtimi, i shkathet, i gatshem dhe kembengules ne realizimin e detyrave.

Shenime:
Paga eshte e kenaqeshme por qe do te diskutojme me kandidatin ne ambjentet e punes. Kerkojme qe kandidati te jete i kualifikuar per agjent shitje per kafe ekspres ne terren dhe te kete njohuri per sherbimin dhe riparimin e paisjes se kafes ekspres dhe mulli kafe, te jete korrekt me detyrat qe do i ngarkohen si dhe te eficent ne shitjen e produktiti kafe ekspres.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuariot te dergojne CV me foto ne adresen  e email si  dhe Nr.Kontaktit: 0686019701     ADMINISTRATORI Bardhyl DACI .


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".