Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
EURO TOOLS SH P K

Profili i kompanise : Euro Tools sh p k me ka 8 vite ne treg dhe merret kryesisht me tregtimin e veglave te punes per ndertim te veglave te dores :veglave elektrike : kopshtarise veshjeve te punes etj .

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Shkodër , Shqipëri 06-05-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Euro Tools sh.p.k me seli ne Tirane po kerkon te punesoje:
 
1. Agjent Shitje ne Terren per Zonen e Veriut te Shqiperise 
2. Agjent Shitje ne Terren per qarkun e Tiranes 

Detyrat

- Prezantimi dhe reklamimi i produkteve, gjatë takimeve të organizuara me klientët;
- Merr porositë tek klientët ekzistues dhe i informon për produktet që kompania ofron;
- Identifikimi i klientëve potencial dhe të rinj, me qëllim përmbushjen e objektivave të përcaktuara;
- Mbajtja e kontakteve të vazhdueshme me klientët e Kompanisë, me qëllim rritjen e cilësisë së shërbimit;
- Ndërtimi dhe plotësimi i detajuar i databazës për pikat e shitjes;
- Viziton pikat e shitjes të zonës që mbulon sipas programit ditor;
- Prezanton në menyrë profesionale markat që kompania tregton;
- Respekton cmimet e vendosura nga kompania;
- Zbaton me perpikmeri planin ditor te percaktuar dhe raporton tek supervizori i tij;
- Përgatit analiza mujore për shitjet mujore duke u bazuar në target-in e tij.

Aplikanti te jete person i perkushtuar per pune, te kete pervoje pune ne shitje si dhe leje drejtimi klasi B.
Te interesuarit mund te ne na konktojne ne nr e telefonit mob: 068 20 97 727
ose te dergoni C.V ne adrese e-mail: [email protected]
Adresa: Rr Iliria km 7 Kashar Tirane (Prane HILAL GROUP)

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".