Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81974

Agjent shitje ne Terren

Tirane, Shqipëri 16-10-2023 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

16-10-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania e ndriçimit Philips ArtLight ofron vend pune per pozicionin: Agjent/e shitjesh në terren .

  • Te njohe shume mire nevojat e tregut ne fushen e ndricimit professional dhe civil .
  • Te kete njohurite baze kompjuterike.
  • Te kete experience pune  do ishte favor.
  • Preferohet te kete mbaruar marketing.
  • Te kete aftesi shume te mira bindese ne komunikim verbal dhe te shkruar me klientet.
  • Te kete aftesi te mira organizative dhe planifikimin dhe koordinimin e punës.
  • Te jete energjik dhe I  afte te punoje ne grup.
  • Kerkohet  te kete Perpikmeri dhe korrektesi.
  • Punëdhënësi mund ti caktojë punëmarrësit dhe detyra të tjera, bazuar në nevojat e kompanisë.


Te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp +355672088153 ose ne telefon +355692535390 dhe cv-ja te dergohen ne adresen e mail-it [email protected]


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Artlight Philips

Artlight Philips

Adresa: Bulevardi Zhah D'ark ( prane ministrise se jashtme)

Tirane , Shqiperi