Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75893

Agjent Shitje ne Terren

Tirane, Shqipëri 14-04-2023 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

14-04-2023

18-03-2023

---


Përshkrimi

Kompania Tirana Cash & Carry Shpk, lider ne fushen e distribucionit, prej me shume se 25 vitesh, ofron pozicion vakant për Agjent Shitje ne Terren,  ne Sektorin e HoReCa-s,

Ofrojme;

 • Kushte shume te mira pune:
 • Pagesa: Page baze + Bonus

Kualifikimet

Aplikantët duhet të plotësojnë këto kushte:

 • Të ketë përfunduar Arsimin e lartë (preferohet në një nga degët e Ekonomisë);
 • Të ketë eksperiencë në shitje ne terren minimum 2 vjet (preferohet me eksperience ne Tirane & linjat HoReCa);
 • Prezantimi i denje i produkteve & Realizimi/tejkalimi i objektivave mujore;
 • Negocimi i bashkepunimeve me kliente me prespektive;
 • Te jete energjik dhe i afte te punoje ne grup;
 • Te jete i besueshem dhe me integritet;
 • Te jete i afte per te menaxhuar kohën.
 • Te kete njohuri shumë të mira të paketës Windows Office Package (Word, Excel, Power Point);
 • Të disponojë patentë të klasit B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne whats app, ne nr e cel: 355 69 406 5550

ose te na dergojne email ne adresen tone elektronike: [email protected]

Adresa jone: Prush, Gropaj, Tirane


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Tirana Cash & Carry shpk

"Tirana Cash & Carry"shpk


INFORMACIONE KONTAKTI