Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
BRUNES SHPK

Që prej vitit 1994, BRUNES, ofron çdo mundësi për konceptimin e hapsirës tuaj, duke vënë në dispozicion një gamë të gjerë produktesh dhe duke qenë sa më afër jush me ekspozitat tona në Tiranë, Durrës, Fier, Vlorë, Sarandë e Lezhë. Një shumllojshmëri e cila në mënyrë harmonike ndërthuret në ngjyra, stile, cilësi të pakrahueshme, të shprehura në markat më prestigjoze të tregjeve botërore.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tiranë-Durrës, km7
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-03-2021 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-03-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
2

Përshkrimi

Kompania "Brunes" sh.p.k ,nje kompani lider ne fushen e mobilimit dhe tregetimit te hidrosanitareve dhe pllakave,ne saj te zgjerim te aktivitetit kerkon kandidate potencial per pozicionin:

"Agjent Shitje ne Terren".Detyrat

1-Miremban rrjetin e klienteve ekzistues dhe identifikon kliente te rinj per kompanine
2. Prezanton ne menyre profesionale produktet te cilat trajtohen ne portofilin e tij te shitjes.
3. Identifikon nevojat per produkte te klienteve dhe jep propozime te ndryshme per te maksimizuar shitjet.
4. Informon departamentet perkatese per tregun e produkteve qe menaxhon.
5. Ofron sherbim te klientet, si para, po ashtu dhe pas shitjes.
6. Merr pjese ne trainime te ndryshme qe ofrohen nga kompania.
7. Rapoton mbi mbarevajtjen e punes javore te departamentet perkatese.

Kualifikimet

 Te kete mbaruar Arsimin e Larte. (Prioritet Dega Marketing)
- Minimumi 3 vjet eksperience ne te njejtin pozicion.
- Te jete i i rregullt, serioze i shkathet, ambicioz dhe te kete aftesi te mira komunikimi.
- Te kete aftesi organizative dhe manaxheriale
- Te kete njohuri te gjuhes angleze (gjuhet e tjera perbejne avantazh)
- Te kete leje drejtimi automjeti.
- Mosha 27-35 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nese jeni te interesuar per kete pozicion, ju lutem dergoni cv-ne ne adresen: [email protected]

Brunes sh.p.k
Adresa: Autostrada "Tirane-Durres",Km 7
Tirana, Albania
[email protected]runes.al


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".