Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86323

Agjent Shitje ne Rrethe

Tirane, Shqipëri 07-03-2024 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

07-03-2024

---

---


Përshkrimi

Titulli I Pozicionit:  Agjent shitje ne rrethe

Raporton: Manaxheri I shtijeve /Administratori

Tipologjia e punes:  Pune me kohe te plote

Agjent Shitjesh për Elektroshtëpiake

Përmbledhje e punes : Si Agjent Shitjesh për Elektroshtëpiake, do të keni përgjegjësi për promovimin dhe shitjen e pajisjeve elektrike të dizejnuara për përdorim në te brendshe. Fokusi juaj kryesor do të jetë në zhvillimin dhe mbajtjen e marrëdhënieve me klientët, tregtarët dhe distributorët për të shtyrë shitjen , si edhe gjetjen e mundesive te reja tregu  për të arritur objektivat e kompanise. Do të përfaqësoni kompaninë dhe produktet e saj në një mënyrë profesionale, duke ofruar shërbim klienti dhe mbështetje teknike për të arritur kënaqësinë e klientit.


Detyrat

Detyrat Kryesore:

1.Shitje dhe Zhvillim i Biznesit:

 • Identifikimi dhe ndjekja e mundësive të  shitjeve brenda territoreve të caktuara ose segmenteve të tregut.
 • Zhvillon dhe zbaton plane strategjike shitjesh për të arritur ose tejkaluar objektivat e shitjeve.
 •  Ndërton dhe mban marrëdhënie të forta me klientët ekzistues dhe të mundshëm, tregtarët dhe distributorët.
 •  Kryen prezantime dhe demonstrime të produkteve për të treguar tiparet, avantazhet dhe funksionalitetet.
 •  Negocion çmimin, kushtet dhe dakordesine mes paleve për të siguruar marrëveshje të përfitueshme.
 •  Vazhdimisht bëni kërkime për biznes të ri dhe ndjek çdo mundësi për të zgjeruar bazën e klientëve.

2.Angazhimi dhe Mbështetja e Klientit:

 • Ofron mbështetje para dhe pas shitjes për klientët, duke përfshirë përgjigjen në pyetje, zgjidhjen e problemeve dhe ofrimin e ndihmës teknike.
 • Informon klientët për specifikimet e produktit, procedurat e instalimit dhe kërkesat e mirëmbajtjes.
 •  Adreson shqetësimet ose ankesat e klientit në mënyrë të shpejtë dhe efektive, duke arritur kënaqësinë e klientit.
 • Kualifikimet:

  • Bachelor në Administratë Biznesi, Marketing, ose një fushë të ngjashme (e preferueshme).
  • Eksperiencë e provuar në shitje, mundësisht në industrinë e pajisjeve elektrike ose të pajisjeve për shtëpi,perben avantazh.
  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi, negocimi dhe marëdhënie ndërpersonale.
  • Njohuri për pajisjet elektrike shtëpiake, tiparet e tyre dhe funksionalitetet.
  • Aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur dhe si pjesë e një ekipi në një mjedis të shpejtë.
  • Dispononibilitet për të udhëtuar brenda territoreve të caktuara sipas nevojës.

  Benefite:

  • Paga konkurruese dhe FE.
  • Sigurimi shëndetësor dhe benefite pensioni.
  • Mundësi për avancim në karrierë dhe zhvillim profesional.
  • Makinë kompanie ose rimbursim për udhëtime.
  • Zbritje për punonjësit në produkte.
  • Mosha 30-45 vjec.
  • Zoterimi I patentes kl B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne cv ne adresen : [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Home Tech sh.p.k

Hometech themeluar ne dt 18.08.2023  me adrese  Autostrada Tiranë-Durrës, KM 2, rruga dytesore Mëzez-Kashar Tirane me aktivitet kryesor te import-eksportit te produkteve jo ushqimore te cfaredo lloji, ne vecanti te pajisjeve elektrike, elektronike, elektro-shtepiake. Tregtimin e ketyre produkteve me shumice dhe/ose pakice.