Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 12-10-2021 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania KRESHA Prod Shpk me aktivitet prodhimin dhe shitjen e "Regina Caffe" kërkon të punësojë: Agjent Shitje me furgon.  

Detyrat

Përgjegjësitë ditore dhe javore:

 • Njeh produktet dhe shërbimet e kompanisë.
 • Shërben klientëve eksizitues dhe atyre të rinj.
 • Përgjigjet shpejt, profesionalisht dhe me saktësi të gjitha pyetjeve të klientëve në lidhje me, porositë, kërkesat, ankesat, kthimet e produktit dhe garancitë.
 • Përmbush objektivat cilësore dhe sasiore të përditshme personale/të ekipit duke rekomanduar dhe shpjeguar përfitimet e shërbimeve shtesë të kompanisë dhe duke shfrytëzuar mundësitë për të shitur produkte dhe shërbime kurdo që të jetë e mundur.
 • Mban regjistrimet ditore dhe regjistron dhe dokumenton çështjet dhe zgjidhjet në një bazë elektronike të të dhënave për ekipet e shitjes dhe ekipin menaxherial ekzekutiv që të rishikojnë rezultatet.

Kualifikimet

Kualifikimet

 • Diploma e shkollës së mesme.
 • Eksperiencë e mëparshme në shitje dhe në shperndarje.
 • Aftësi të forta komunikimi, përfshirë dëgjimin aktiv dhe artikulimin e qartë.
 • Aftësia për të kryer detyrat, për të menaxhuar kohën dhe për të dhënë përparësi.
 • Të jetë në gjendje të punojë individualisht dhe si ekip.
 • Eksperiencat e mëparshme në të njëntën industri, përbëjnë avantazh.

Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne [email protected]  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


KRESHA PROD

Kresha Prod shpk operon në fushën e përpunimit, prodhimit, paketim e magazinim të artikujve të ndryshëm ushqimorë. Eksport-import, tregti me shumicë e pakicë të prodhimeve të ndryshme, ushqimore, import makinerish dhe pajisjesh të ndryshme. Ajo punon me pasion në fushën e përpunimit dhe tregëtimit të kafes më të shijshme në tregun...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë