Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Kantina Luani

Sometimes it is different to represent a certain product. It is equally difficult to represent a 2400-year-old city and it is more difficult to unify the colour and the quantity of your product with the colour with the colour of the flag of the homeland. This is what Luani winery in Berat has experienced in itslong and difficult road out of Albania. It has been a nice obligation that our product have met dignity throught hard work...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-08-2021 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-08-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kantina e Veres Luani me nje tradite shume vjecare, dhe experience te gjate ne tregun e vererave, kerkon te punesojne nje Agjent Shitje (Mashkull) per Zonen e Tiranes.

Detyrat

 • Te kontrolloje dhe furnizoje pikat e shitjeve ne menyre periodike;
 • Te furnizoje pikat ekzistuese dhe te hapi pika te reja shitje;
 • Te njohe zonat e Tiranes dhe rrethinat.

Kualifikimet

 • Arsim i larte i preferueshem;
 • Eksperience vetem ne fushen e shitjeve si Agjent Shitjesh;
 • Te kete aftesi shume te mira komunikimi ne raport me klientet ;
 • Te kete aftesi te mira menaxhimi dhe bashkepunikimi me pjesen tjeter te stafit;
 • Leje drejtimi kategoria B.

Shënime


Pagese baze e larte + perqindje e larte .

Te interesuarit te aplikojne duke kontaktuar ne : 069 97 31 771

Do te pranohen vetem kanidatet qe kane eksepsrience si Agjent Shitje. 

Faleminderit


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".