Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ALKOS GROUP

One of the biggest distributors in Albania Since 2004 Import, promotion and distribution of high quality branded products are what Alkos knows best. It operates in several domestic market areas, representing different brands that have their own features. Consequently, our strategies are tailored to specific needs in terms of distribution, promotion and logistics. Following a well-thought-out selection, the brands we present in the...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Lezhë, Shqipëri 26-04-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ALKOS Group me Zyra Qendrore në Autostradën Tiranë – Durrës, km 12 dhe me një eksperiencë 15 vjeçare në tregun shqiptar në fushën e Import-Eksportit, për një nga Shoqëritë e Grupit, kërkon të punësojë:

Agjent Shitje per zonen Laç - Lezhe - Shkoder

Detyrat

 • Mirëmbajtjen e rrjetit ekzistues të klientëve dhe identifikimin e klientëve të rinj;
 • Merr porositë tek klientët ekzistues dhe kryen shitje direkte për produktet në ngarkim;
 • Informimin e klientëve mbi kompaninë, produktet dhe shërbimet e saj;
 • Ofrimin e shërbimit dhe mbulimin e zonës te klientët e zones Laç - Lezhe dhe Shkoder;
 • Ndjekjen e proceseve të punës sic përcaktohet në udhëzimet e shitjeve dhe në përputhje me synimet e caktuara nga kompania;
 • Bashkëpunimin me sektorë të tjerë brenda kompanisë për të finalizuar procesin e shitjes;
 • Kryerjen e shitjes së produkteve dhe mbledhjen e informacionit nga klientët lidhur me nevojat, shërbimet dhe raportimet tek Eprorët;
 • Njohjen, dokumentimin dhe lajmërimin e kolegëve dhe eprorëve rreth ndodhive dhe çështjeve të punës;
 • Kerkohet qe personi te jete me vendbanim ne Lezhe ose Shkoder;

Kualifikimet

 •  Diplomë Universitare
 • Eksperiencë e mëparshme në fushën e shitjeve përbën avantazh;
 • Aftësi të mira në kompjuter;
 • Aftësi të mira komunikimi; person energjik dhe i motivuar;
 • Të jetë i përgjegjshëm dhe i kujdesshëm;
 •  I orientuar drejt shërbimit me klient;
 • Aftësi për të punuar individualisht dhe në grup;
 • I pajisur me patentë të klasit B dhe zotërim të mirë të makinës;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ne ofrojmë

 • Pagë motivuese
 • Shpërblim mbi bazën e performancës në shitje

Atmosferë miqësore dhe dinamike

Aplikimet mbyllen më 15. 4. 2021

Luten të gjithë të interesuarit të aplikojnë duke dërguar CV-në në adresën e Email: [email protected]

Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni do të njoftohen për intervistë.

*Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të lartë sipas Ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale"

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".