Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
BBD Shpk

 Franck, one of the most successful food production and export companies in Croatia, started its long history and fine tradition over 120 years ago. The story of Franck goes back to 1827, when a young and ambitious German entrepreneur named Johann H. Franck managed to produce a coffee substitute using chicory root. The factory in Zagreb opened in 1892 and its activities were initially based on Johann H. Franck's idea of turning...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • BBD shp.k, Rruga Ish Fabrika e Qelqit, Kombinat Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 4 4504709
 • Mobile: +355 697065177

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 17-04-2021 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-04-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
5

Përshkrimi

  BBD Sh.p.k, distributor zyrtar për tregëtimin e brandit te njohur Franck Espresso kërkon të punesoj punonjës të kualifikuar në pozicionin Agjent Shitje HORECA ne Departamentin e Cajrave,Kapucinove etj.  

Detyrat

 • Merr porositë tek klientët dhe kryen shitje me POS direkte për produktet Franck.
 • Koordinon dhe ekzekuton aktivitetet e marketingut për të gjithë portfolin por fokusi kryesor eshte Kafja Franck.
 • Promovon produktet ne zonen e caktuar.
 • Përgjegjës për Krijimin dhe Përditësimin e Databazës ne terren.
 • Raporton ne menyre te sakte analizen e te dhenave dhe raporton sipas kerkesave te supervizorit.

Kualifikimet

 • Eksperience si agjent shitje minimalisht 2vite.
 • Te kete aftesi ne sherbim klienti.
 • Te kete aftesi krijuese dhe inovativ.
 • Aftësi shumë të mira komunikuese dhe negocimi me klientet.
 • Të jetë i kujdesshëm ndaj detajeve dhe numrave.
 • Te interesuarit te jene mbi 25 vjec dhe eksperience pune ne kete fushe.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Paga e kenaqshme baze/+% ne shitje edhe bonuse!

Ju lutem dergoni CV tuaj: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".