Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
FIX PRO

FIX PRO” sh.p.k. është sallameria më e re në industrinë e përpunimit të mishit, e cila ushtron aktivitetin e saj që prej vitit 2003. Sallameri “FIX PRO” sh.p.k. është ndër më të mirat duke konkurruar në treg me shijen e saj që e diferencon nga të tjerat. Llojshmëria e produkteve të ofruar dhe gama e madhe e shijeve të veçanta dhe unike të sallamrave, salçiçeve, proshutave dhe produkteve të tjera e kanë bërë Sallamerinë “FIX PRO” sh...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Fier , Shqipëri 19-03-2021 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-03-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
3

Përshkrimi

Kompania "Fix Pro", filiali Tiranë, kërkon të punësojë Agjente Shitje për filialin e Fierit.

  • Agjenti i Shitjes duhet të arrijë objektivat e caktuara te percaktuara nga Menaxheri i Shitjeve, duke respektuar politikat e kompanisë.
  • Agjenti i Shitjes duhet te mbaje marrëdhënie pozitive dhe profesionale biznes-klient, ne menyre qe te siguroje shitjet e ardhshme.

Statusi i punës: Kohë e plotë

Raporton tek Menaxheri i Shitjes

Detyrat

• Përgjegjës për menaxhimin e një zone të caktuar dhe ndjekje e marrëdhënieve me klientët
• Realizon planin dhe prezencën e produkteve të vendosura nga kompania në zonën e tij
• Përgjegjës për mirëmbajtjen e rrjetit ekzitues të klientëve dhe identifikimin e klientëve të rinj
• Ndërton, mirëmban dhe përmirëson marrëdhëniet e biznesit me klientët duke siguruar   plotësimin e nevojave të tyre sipas standarteve më të larta
• Përgjegjës për ndjekjen e debive në zonën që mbulon
• Negocion me klientët për pozicionim më të mirë dhe prezencë më të madhe të produkteve
• Komunikon në mënyrë profesionale me klientët dhe mban kontakte të vazhdueshme me ta
• Raporton sipas kërkesës dhe standarteve të raportimit.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe aftesi personale:
• Te jete person me integritet dhe me deshire per te punuar.
• Të ketë aftësi shume të mira komunikuese. 
• I afte per te punuar ne skuader.
• Të ketë përfunduar minimalisht shkollën e mesme;
• Të ketë mbi 2 vite eksperiencë pune të ngjashme në distribucion.
• Të ketë njohje shumë të mire të zonave të ndryshme të Fierit.
• Te jetë i gatshëm për të punuar jashtë orarit. (nëse do të jetë e nevojshme).
• Të zotërojë lejë drejtimi automjeti kategoria B.
• Vendbanimi: Fier
• Gjinia: Mashkull

Kushtet e Punës:
Kompania "Fix Pro" shpk ofron pagë të kënaqshme, benefite dhe kushte pune të favorshme për gjithsecilin që bëhet pjesë e Shoqërisë. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë pozicion, të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre në adresën e e-mail : [email protected]
Vetëm aplikantët e përzgjedhur do të kontaktohen nga Departamenti i Burimeve Njerëzore.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".