Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 77979

Agjent Shitje

Tirane, Shqipëri 13-06-2023 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

13-06-2023

---

---


Përshkrimi

Partner Ballkanik sh.p.k. kërkon të punësojë Agjent Shitjesh.


Detyrat

 • Zbaton planin ditor duke vizituar çdo pikë shitje në zonën/klientët që mbulon, sipas programit ditor;
 • Sigurohet që produkti është i pozicionuar në vendin e duhur dhe sipas standarteve të kompanisë;
 • Kontrollon gjendjen e stokut te produktit në pikën e shitjes;
 • Garanton vendosjen e materialeve promocionale në pikën e shitjes;
 • Raporton në mënyrë aktive  për konkurrencën ( çmimet/ ofertat/promocione, etj);
 • Mirëmban rrjetin e klienteve ekzistues dhe identifikon klientë të rinj potenciale;
 • Prezanton në mënyrë profesionale produktet tek klientët e zonës që mbulon;
 • Monitoron proçesin e porosive dhe bashkëpunon ngushtë me gjithë departamentet përgjegjës deri në mbërritjen e tyre tek klienti;
 • Raporton tek supervizori i shitjeve mbi ecurinë e punës dhe problematikën e hasur.

Kualifikimet

 • Arsimi i mesëm (i lartë përbën avantazh).
 • Eksperienca të ngjashme në fushën e shitjes.
 • Të jetë korrekt dhe i disiplinuar në menaxhimin e produkteve të kompanisë.
 • Aftësi të mira komunikuese, tregtimi dhe negocimi.
 • Të jetë i aftë të punojë në grup.
 • Leje drejtimi automjeti;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kompania jonë ofron pagë shumë të mire dhe mundësi promovimi.


Personat e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV e tyre në adresën e-mail: [email protected] 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Partner Ballkanik shpk

Partner Ballkanik was established in 2005, aiming at the production and distribution of fruit Amita, with special permission of the Coca-Cola Hellenic Bottling Company, thus becoming the only company that CCHBC entrusted this mission. Its center is located in Libohove of Gjirokastra, and employed in all sectors of its currently about 60 employees, mostly from nearby areas. Production of factory made in the latest technology, with automatic machinery that came from one of the factories CCHBC. Quality of product is controlled by CCHBC with constant inspections, taking samples of products on the market. The goal of our company is to meet all customer needs, by increasing product quality, without damaging the environment, and through the development of its staff.


INFORMACIONE KONTAKTI