Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74253

Agjent Shitje

Tirane, Shqipëri 22-02-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-02-2023

---

---


Përshkrimi

Tobacco Holding Group "shpk

Kompani lider ne fushwn e distribucionit, e cila operon sukseshem ne tregun Shqiptar vjen me oferten e radhes:

Kerkohet nje kandidat ambicioz dhe dinamik per vendin e punes si me poshte; Agjent Shitje


Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite:

 • Rregullon dhe organizon mardheniet me pikat e shitjeve duke vizituar cdo pike sipas programit ditor;
 • Merr porositë tek klientët ekzistues në zonë dhe promovon produketet e kompanisë;
 • Shperndarja e produkteve ne zone tek klientet perkates duke realizuar te gjithe procedura e nevojshme per transaksionin e shitjes se produktit sipas legjislacionit ne fuqi;
 • Mban kontakte me klientet ne lidhje me plotesimin e kerkesave te tyre per produktin;
 • Të mirëmbajë klientët ekzistues dhe të shtojë klientë te rinj
 • Regjistron te dhenat per porosite dhe shitjet ne palmar (sistem shitje)
 • Raportimi i shitjeve ditore tek supervizori pwrkates,
 • Zhvillon gamen e produkteve tek klientet aktual 
 • Monitorimi I tregut ne teresi,mbledhja e informacionit dhe raportimi
 • Bashkepunimi dhe shkembimi  i informacionit te vazhdueshem me Menaxherin e zones .

Kualifikimet

Kualifikime dhe kritere :

 • Eksperienca te merparshme ne fushen e distribucionit ne rolin e Agjentit te Shitjes 
 • Diploma Universitare perben avantazh
 • Te jete i besueshem 
 • Te jete korrekt dhe i disiplinuar ne menaxhimin e produkteve te kompanise 
 • Te kete aftesi te mira komunikuese ,tregtimi,negocimi ,
 • Te kete aftesi te mira per te menaxhuar dhe organizuar kohen ne terren
 • I afte te punoje ne grup ,nen presion dhe te zgjidhe problematikat 
 • Të zotërojë leje drejtimi automjeti.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju lutemi dergoni CV me nje fotografi dokumentash ne adresen e e-mail: [email protected]

Vetem personat e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste!

Ju mirepresim!

Të gjitha dokomentet tuaja do të trajtohen me konfidencialitet të plotë nga ana jonë!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Tobacco Holding Group shpk

"Tobacco Holding Group "shpk

Kompani lider ne fushen e distribucionit