Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 20-10-2022 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Subjekti "Alb Meat"  i cili ushtron aktivitetin e tij ne Fier prej 15 vjetesh ne fushen  shitjes se produkteve te mishit dhe produkteve te tjera ushqimore eshte ne kerkim te Agjent Shitje.

 

Detyrat

 • Përgjegjës për identifikimin e klientëve të rinj.
 • Ndërton, mirëmban  dhe  përmirëson  marrëdhëniet e biznesit me klientët duke siguruar plotësimin e nevojave të tyre sipas standarteve më të larta. 
 • Përgjegjës për ndjekjen e marrëdhënieve me klientët.
 • Realizon planin dhe prezencën e produkteve të vendosura nga subjekti.
 • Përgjegjës për ndjekjen e debive në zonën që mbulon.
 • Negocion me klientët për pozicionim më të mirë dhe prezencë më të madhe të produkteve.
 • Komunikon në mënyrë profesionale me klientët dhe mban kontakte të vazhdueshme me ta.

Kualifikimet

 • Te jete person me integritet dhe me deshire per te punuar.
 • Të ketë aftësi të mira komunikuese.
 • I afte per te punuar ne skuader.
 • Të ketë eksperiencë pune të ngjashme në distribucion preferohet ne sektorin ushqimore perfshire dhe mishrat .
 • Të zotërojë lejë drejtimi automjeti kategoria B.

Shënime


 Te interesuarit  te kontaktojne ne nr e tel 0698983488 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".