Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 10-12-2021 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Agjent Shitje

Detyrat

 • Realizon procesin e negocimit dhe shitjes se aseteve te kompanise ne fushen e pasurive te patundshme si: Apartamente banimi, Njesi tregetare Poste parkimi Përfaqëson kompaninë gjatë fazës së negocimit dhe shitjes;
 • Ndjek udhëzimet e kompanisë për politikat e caktimit të çmimeve;
 • Në bashkëpunim me strukturat e tjera ndjek të gjitha kërkesat e klientëve;
 • Krijon dhe mirëmban marrëdhënie me nënkotraktore, ose partnere si agjenci imobiliare, website të posatshme, gazeta etj.
 • Ndërmjeteson ndërmjet kërkesave të klientit dhe stukturës operacionale të ndërtimit, me qëllim përmbushjen e tyre;
 • Ndjek dokumentacionin e transaksioneve në institucionet dhe zyrat përkatëse;
 • Mban marrëdhëniet me partneret, apo bashkinvestitoret duke bërë rakordimet peridoke dhe përfundimtare të të ardhurave dhe shpenzimeve sipas kushteve të marrëveshjes së partneritetit;
 • Përditësohet vazhdimisht mbi të rejat në tregun e pasurive te patundeshme.

Kualifikimet

Edukimi: Master ne Arkitekture ose Juridik.
Gjuhe te huaja: Anglisht, Italisht.
Njohuri kompjuterike: Msc Office, Autocad, Photoshop.
Eksperienca e kerkuar: 2 – 5 vite eksperience ne pozicion te ngjashem.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit, jane te lutur qe te dergojne CV nepermjet adreses se e-mailit [email protected] ose te plotesojne formularin e aplikimit ne faqen zyrtare www.gener2.al ne seksionin "apliko online". 
Afati i fundit i aplikimit eshte data 10 Dhjetor 2021, ora 17:00.
* Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen.
* Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr. 9887 mbi "Mbrojtjen e të dhënave personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Gener 2 sh.p.k.

Gener 2 is an award –winning company that has established itself as a most reputable and prestigious construction, project management and engineering name in Albania.

Over the past decades, Gener 2 has swiftly developed from a simple construction local based company to an ambitious multi industrial organization that offers quality work by being innovative, trustworthy and committed to excellence.

Gener 2 pride...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Aba Business Center, Rr. Papa Gjon Pali II
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35544501700
 • Mobile: +35544501700

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë