Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 13-12-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner Ballkanik sh.p.k. kërkon të punësojë Agjent Shitjesh.

Detyrat

Agjenti i shitjeve do jetë përgjegjës për: 

• Shpërndarjen e produkteve në zonën dhe klientët përkatës
• Dorëzimin e produktit të porositur duke kryer plotësimin e dokumenteve të nevojshëm
• Të mbajë kontakte të vazhdueshme me klientët në lidhje me kërkesat e tyre
• Të kujdeset për merchandising duke vendosur materiale të ndryshme promocionale si: postera et.j, për të përmbushur realizimin e aktiviteteve promocionale
• Të raportojë shitjet ditore tek supervizori përkatës
• Të bashkëpunojë dhe të shkëmbejë informacione të vazhdueshme me supervizorin e zonës.

Kualifikimet

  • Arsimi i mesëm (i lartë përbën avantazh).
  • Eksperienca të ngjashme në fushën e shpërndarjes.
  • Të jetë korrekt dhe i disiplinuar në menaxhimin e produkteve të kompanisë.
  • Aftësi të mira komunikuese, tregtimi dhe negocimi.
  • Të jetë i aftë të punojë në grup.
  • Të jete i aftë të drejtojë furgon.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV e tyre në adresën e-mail: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Partner Ballkanik shpk

Partner Ballkanik was established in 2005, aiming at the production and distribution of fruit Amita, with special permission of the Coca-Cola Hellenic Bottling Company, thus becoming the only company that CCHBC entrusted this mission. Its center is located in Libohove of Gjirokastra, and employed in all sectors of its currently about 60 employees, mostly from nearby areas. Production of factory made in the latest technology, with a...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë