Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 05-11-2021 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Berglicht është themeluar në vitin 2016 nga sipërmarrës shqiptar dhe operon në tregun e ndriçimit modern led, me një gamë të gjerë produktesh në kategorinë e llambave, prozhektorëve,spoteve,shiritit led, plafonierëve dhe neonëve. Garant i suksesit i produkteve “Berglicht” është raporti optimal i cilësisë dhe cmimeve.
Synimi i “Berglicht” është penetrimi në tregjet rajonale dhe europiane dhe zgjerimi i games së ndricuesve “LED”.
Një iniciativë e viteve të fundit të “Berglicht” është dhe krijimi i linjës së ndricuesve me cmime ekonomike “Wertlicht” që ka ardhur si rrjedhojë e përshtatjes ndaj kërkesave të tregut.
Vizioni ynë është i qartë për të eksploruar dhe plotësuar kërkesat në rritje dhe dëshirat e klientëve tanë, të cilët kanë qenë dhe janë pjesë e pandashme e suksesit tonë. 

Berglicht po kerkon Agjent Shitje ne terren

Detyrat

 • Zhvillimi i një marrëdhënie të fortë dhe të besueshme midis klientëve kryesorë dhe kompanisë;
 • Kuptimi plotë i nevojave dhe kërkesave kryesore të klientit;
 • Zgjerimi i marrëdhënieve me klientët ekzistues duke propozuar vazhdimisht zgjidhje që përmbushin objektivat e tyre dhe sjelljen e klientëve të rinj;
 • Sigurimi që produktet dhe shërbimet e duhura u janë dorëzuar klientëve në kohën e duhur;
 • Të shqyrtojë dhe zgjidhë çdo çështje apo ankesë të klientët;
 • Gjenerimi i shitjeve të reja dhe bashkëpunimi me ekipin e shitjes për të maksimizuar fitimin.
 • Detyra të tjera që mund të caktohen duke marrë parasysh pozicionin.

Kualifikimet

 • Arsimi i mesem ose i larte
 • Eksperiencë e mëparshme si agjent shitje;
 • I orientuar drejt qëllimit për të maksimizuar shitjet;
 • Aftësi të mira komunikimi dhe aftësi në ndërtimin e marrëdhënieve me profesionistë të të gjitha niveleve organizative;
 • Aftësi të shkëlqyera organizative dhe negociuese;
 • Te zoteroje leje drejtimi

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen e emailit : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


BERGLICHT

Berglicht është themeluar në vitin 2016 nga sipërmarrës shqiptar dhe operon në tregun e ndriçimit modern led, me një gamë të gjerë produktesh në kategorinë e llambave, prozhektorëve,spoteve,shiritit led, plafonierëve dhe neonëve. Garant i suksesit i produkteve “Berglicht” është raporti optimal i cilësisë dhe cmimeve....

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë