Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Drena Shqipëri shpk

Drena Shqipëri shpk. Shitje me shumicë dhe pakicë e produkteve dhe nënprodukteve të qumështit.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-07-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-07-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Drena Shqipëri shpk me profilizura ne shitje me shumicë dhe pakicë e produkteve dhe nënprodukteve të qumështit eshte ne kerkim te nje Agjent shitje për Tiranën.  

Detyrat

1. Prezantimin, shitjen dhe ndjekjen e produkteve dhe porosisë.
2. Shpërndarja e produkteve në zonën, dhe ndjekja e routit ditor, sipas planit të punës;
3. Raporton rregullisht për ecurinë e tregut dhe klientëve;
4. Marrja dhe ekzekutimi i porosive ne supermarket dhe sistemim i mallit ne rafte;             
5. Ndjekjen e datave të skadencave;            
6. Te raportoj problematikat qe mund te ketë.

Kualifikimet

1. Eksperience ne shitje në markete dhe supermarkete jo me pak se 2 vite.
2. Eksperience ne shitjen e produkteve te bylmetit do ishte avantazh.
3. Aftësi të mira ndërveprimi në biznes dhe shitje;
4. Aftësi te mira negociuese në mbyllje kontratash;
5. Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe të dijë të bëhet pjesë e grupit;
6. Leje drejtimi;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

APLIKIMI DHE SHTESË
Paga e kënaqshme page baze dhe bonuse te ndryshme, bazuar ne arritjen e objektivave te kompanisë. Aplikantët e interesuar mund të dërgojnë CV - në e tyre në adresën: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".