Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Shtëpia e Zogjve

Shtëpia e Zogjve Mund të na ndiqni në rrjetet tona sociale si Facebook apo Instagram. Shtëpia e Zogjve operon në fushën e rritjes dhe mbarështrimit të të gjithë llojeve të shpendëve, tregtimit, importit dhe eksportit të shpendëve dheprodukteve e nënprodukteve të tyre. Ne merremi me tregtimin dhe rritjen e zogjve të fushës dhe zogjve të detit. Faraonët ose ndryshe zogjtë e hinit janë zogjtë më të veçantë të shtëpisë sonë. Rrac...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 27-04-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shtëpia e Zogjve kerkon te punesoje:

Agjent Shitjesh

Detyrat

Përshkrim i pozicionit të punës - Agjent shitjeje / Shtëpia e ZogjveAgjenti i shitjes

 • Gjetja e klienteve te rinj.
 • Shoqëron klientët dhe i asiston ata me informacione mbi artikujt e tregëtueshëm.
 • Vlerëson nevojat e klientëve dhe ndërton marrëdhënie afatgjata me klientët
 • Është përgjegjës për gjithë dokumentacionin e shitjeve.
 • Raporton për shitjet në mënyrë periodike duke përdorur të dhëna statistikore.
 • Ruan dhe zgjeron bazën e të dhënave të klientëve.

Kualifikimet

Aftësitë dhe KualifikimetAgjent shitje - "Shtëpia e zogjve"

 • Të paktën 2 vite përvojë në shitje.
 • Aftësia për të arritur objektivat e shitjes.
 • Aftësi për të menaxhuar dhe rritur portofolet e klientëve specifikë.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi me gojë dhe me shkrim.
 • Aftësi të shkëlqyera ndërpersonale.
 • Aftësi për të marrë iniciativë dhe për të punuar në mënyrë të pavarur.
 • Aftësi shumë të mira organizative dhe të menaxhimit të kohës.
 • Zotërimi i patentës së automjetit.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit mund te dergojne CV-te ne adresen e eamil-it: [email protected]

Cel. : +355694055568

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".