Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Hekta Group

Hekta Group ka si objekt përpunimin, prodhimin, shpërndarjen, tregtimin e miellit dhe nënprodukteve të tij, drithërave dhe nënprodukteve të tyre, import - eksport të mallrave ushqimore, bujqësore, blegtorale, si dhe të ushqimeve të koncentruara për blegtorinë, hime, etj.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 19-03-2021 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hekta Group fabrika miellit me e re ne Shqiperi  kerkon te punesoje;

Agjent shitjesh

Detyrat

Detyrat dhe pergjegjesite;

 • Te njohe ne menyre te shkelqyer produktet e kompanise dhe te dije ti prezantoje ato te klienti.
 • Menaxhon procesin e shitjeve direkte .
 • Te rrise progresivisht volumin e shitjeve,duke ruajtur nivelin aktual te paprekshem.
 • Te jete I afte ne ndertimin e maredhenieve pozitive, afatgjata  me klientet, me qellim  permiresimin e pozicionimit te produkteve dhe  kompanise ne treg.
 • Eshte pergjegjes per shitjet e produkteve te kompanise zgjerimin e tregut  dhe arritjen e targetit te shitjeve sipas objektivave te percaktuara nga drejtoresha e shitjeve.
 • Komunikon ne menyre profesionale me klientet dhe mban kontakte te vazhdueshme me ta.

Kualifikimet

Kualifikimet;

 • Te jete I arsimuar,(perben avantazh).
 • Te jete person I shkathet dhe energjik.
 • Aftesi te mira komunikuese dhe organizative.
 • Eksperienc pune si agjent shitjesh apo profesione te ngjashme.
 • Te kete leje drejtimi te kategorise B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV tuaj tek: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".