Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Ku&Ba Kafe

Ku&Ba kafe shpk eshte nje biznes qe merret me perpunim dhe shitje kafe qe nga viti1994.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 14-11-2020 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-11-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Kompania Ku&Ba Kafe me aktivitet ne: Pjekje, bluarja, dhe tregtim te kafese eshte duke kerkuar Agjent shitje.                        

Detyrat

  • Mirembajtja e klienteve ekzistues dhe berja e klienteve te rinj.
  • Promovimi i produkteve te kompanise me qellim zgjerimin e tregut dhe manaxhimin e procesit te shitjeve.
  • Komunikimi me klientet potenciale, nepermjet kontakteve me klientet.
  • Mbajtja periodike e te dhenave te porosive.
  • Detyra kryesore konsiston ne zgjerimin e tregut.

Kualifikimet

  • Diplome universitare (jo e domosdoshme).
  • Eksperience 2-5 vit pune ne manaxhim dhe shitje  te produktit(te kafese).
  • Leje drejtimi automjeti i shkathet, i gatshem dhe kembengules ne realizimin detyrave.

Adresa: "Rruga Xhanfize Keko", Tirane
Nr.Cel: 0686019701

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".