Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
AFSD (Albanian Food Solutions & Drinks)

AlbanianFoodSolutions&Drinks 100% shije dhe cilesi me produktet tona profesionale te gatimit modern dhe tradicional! Forcojme shijen dhe reduktojme ne maksimum humbjen e lengjeve ne cdo gatim! Cdo shef meriton me te miren Knorr! Cmime teper te favorshme!

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Shen Sofia (173.62 mi) Durrës 2001
  • Durres, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 18-06-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhere Zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

AFSD (Albanian Food Solutions & Drinks) 100% shije dhe cilesi me produktete tyre profesionale te gatimit modern dhe tradicional! Kompania tregton produkte ushqimore dhe pije.

Ne kuader te zgjerimit te stafit kerkon te punesoje nje Agjent Shitje per zonen e Tiranes,

Permbledhje e Pozicionit:

Puna e Agjentit te shitjes konsiston ne gjenerimin e klienteve te rinj, prezantimi i produkteve te kompanise kryesisht. ne markete, Bar-Restorante ne Tirane si dhe ne marrjen e porosive per klientet aktual.

Detyrat

Prezantimi i produkteve ne Markete dhe Bar-Restorante;
Te mbaj marredhenie te mira me klientet;
Te ndjek ecurine e produkteve ne secilen pike shitje te zones.

Kualifikimet

Eksperience te ngjashme ne kete pozicion;
Te jete i pajisur me Patente te klasit B;
Te kete njohuri te mira ne shitje;
Aftesi shume te mira komunikimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Agjenti do te mbuloje zonen e Tiranes
Ju lutem dergoni CV tuaj tek  [email protected]  dhe per me shume informacion mund te telefononi ne 0694073159


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".