Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ANGELUS LEX

Cdo rast eshte i ndryshem. Por eksperienca e firmes tone eshte nje garanci qe suksesi te mbetet elementi qe i bashkon te gjitha ceshtjet qe ne trajtojme. Mosmarreveshjet ne zbatimin e kontratave te pasurive te paluajtshme si dhe ato tregtare, ndiqen me profesionalizem, jo vetem per te qartesuar klientin per situaten ligjore, por duke e keshilluar dhe shoqeruar ne hapat e zgjidhjes ne favor te tij. Ndermjetesimi per mbledhjen e det...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr" Sami Frasheri" Nd 30 Ap 9 Kati3.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0675431610

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 12-06-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Mbledhje Detyrimesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Manaxherial
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-06-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
3

Përshkrimi

Agjent Rikuperimi Kredie

Kualifikimet

Kualifikime dhe kerkesa 

  • Njohje te progarmit kopjuterik
  • Arsim i larte 
  • Personi duhet te jete i afte ne komunikim dhe i pergjegjshem ndaj detyres se mare.
  • Te jete i afte per drejtim automjeti duke levizur ne te gjithe territorin e Shqiperise.
  • Aftesi te manaxhoj punen nen presion si dhe te jete disponibel per pune jashte orarit zyrtar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit duhet te paraqisin kerkesen e tyre me CV bashkangjitur

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".