Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 13-08-2022 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

 • Të përmbushe shërbimet dhe objektivat e bankës ndaj klienteve.
 • Te përmbushe kërkesat e klienteve për shërbimet e ofruara nga Contact Center, të merret me ankesat e klienteve dhe kerkesat e tjera, te delegoje dhe / ose të bashkëpunojë me departamentet e tjera përkatëse për secilin produkt / shërbim.
 • Ka përgjegjësine te kontaktoje klientët për të mbledhur pagesat e prapambetura.

Detyrat

 • Aftesi të forta të komunikimit me shkrim dhe me gojë;
 • Ndjenjë te larte përgjegjësie;
 • I vëmendshem në detaje, me qëllime te percaktuara;
 • Aftësi negocimi;
 • Te jete i gatshem te punoje ne grup dhe me turne;
 • T`ju përgjigjet telefonatave, ne perputhshmeri me treguesit kryesorë të performancës;
 • I gatshem per te ndihmuar kolegët e tjerë të ekipit për çështje të përditshme dhe / kur jane në vështirësi;
 • T'i ofroje klientit pikat e forta dhe me te mira te produktit;
 • Angazhim maksimal për t'i ofruar klientit shërbim te shkëlqyer;
 • Aftësi për prioritizimin dhe menaxhimin e detyrave te shumta;
 • Aftesi komunikimi, aftesi per zgjidhjen e problemeve dhe aftësi analitike;
 • Aftësi për të punuar i /e pavarur dhe për t'iu përshtatur një mjedisi në ndryshim;
 • Te dëgjoje me kujdes reagimet e klientëve;
 • Te përdore me shpejtesi dhe efikasitet programet dhe telefonin në të njëjtën kohë;
 • T'i shpjegoje produktin klientit, duke përdorur një gjuhë të thjeshtë dhe miqësore;
 • Të jetë i orientuar drejt klientit duke e vene ate ne qender te vemendjes gjate bisedes.

Kualifikimet

 • Diplomë Universiteti;
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi (ze i kendshem, i qarte dhe menyre e sakte ne te shprehur);
 • Aftësi ne ndërtimin dhe ruajtjen e marrëdhënieve të mira me të tjerët;
 • Te jete I motivuar dhe te kete dëshirë për të punuar në ekip (shpirti i ekipit);
 • I gatshem per të punuar me orë të zgjatura, në fundjavë si dhe nën presion;
 • Njohuri shumë të mira në programet baze te kompjuterit (Office);
 • I rrjedhshëm në anglisht dhe italisht;
 • Përvoja e preferuar:
 • Të ketë eksperiencë të ngjashme pune në ekip.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët duhet të dorëzojnë:

 •  Një Curriculum Vitae në gjuhën angleze;

Aplikimet duhet të dorëzohen me e-mail tek: [email protected] jo më vonë se data 17 Korrik 2022.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Intesa Sanpaolo Bank Albania

Intesa Sanpaolo gëzon një prezencë të përzgjedhur në Europën Qëndrore dhe Lindore, në vende të Lindje së Mesme dhe Afrikës së Veriut me mbi 1,000 degë dhe 7.2 milion klientë të cilët i përkasin filialeve të Grupit që zhvillojnë aktivitetin e tyre në ofrimin e shërbimeve dhe produkteve bankare për individët dhe shërbime bankare komerciale në 12 vende. Gjithashtu, një rrjet ndërkombëtar specialistësh në mbështetje të klientëve korpor...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr.Ismail Qemali
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 00355 4 22 76 000
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë