Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 28-10-2021 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Punonjës i Marrëdhënieve me Klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Për një klient të agjencisë, Source One po kërkon të punësojë një; Agjent Online

Personi do të jetë përgjegjës për mbështetje online në Shqipëri, Maqedoni dhe Kosovë.

Ju japim mundësinë të punoni në një ambient pune dinamik për një kompani ndërkombëtare.

 • Po kërkojmë kandidat të përgjegjshëm dhe me aftësi të mira sociale, komunikuese dhe prezantuese.


Detyrat

Përshkrim i punës:

 • Komunikim me përdoruesit nëpërmjet telefonit apo platformës chat;
 • Zgjidhje e problemeve dhe ankesave të përdoruesve;
 • Koordinim dhe komunikim me kolegët brenda kompanisë;
 • Raportim;
 • Orari i punës 8 orë, nga e hëna në të premte (10:00 - 18:00);
 • Puna nga shtëpia.

Kualifikimet

Çfarë kërkojmë nga ju;

 • Diplomë të shkollës së mesme (minimumi);
 • Nivel të lartë të të shprehurit me gojë dhe me shkrim;
 • Njohuri të avancuara të gjuhës maqedonase dhe shqipe;
 • Njohuri të avancuara të paketës MS Office;
 • Njohuri mbi teknologjinë e konsumit elektronike është avantazh;
 • Eksperiencë pune në Kujdesin për Klientin është avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nëse mendoni se jeni adapt për këtë pozicion dhe dëshironi të ndërtoni një karrierë të suksesshme në një nga kompanitë më të mira në botë, dërgoni CV në tuaj në Anglisht

 adresën; [email protected]  

Mirëpresim aplikimet deri më 9 tetor!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Source One shpk

Agjensi publicitare qe ofron sherbimet por pa u kufizuar vetem ne to mbi krijimin, planifikimin dhe zbatimin e fushatave reklamuese si dhe forma te tjera promocioni.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë