Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 23-12-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ERA REAL ESTATE ROGNER eshte ne kerkim per Konsulent Imobiliar, duke ju ofruar karriere ne sektorin e pronave te patundshme. 
Me nje pervoje 50 vjecare ne Amerike dhe Europe, prej 2 vitesh kjo kompani po operon edhe ne Shqiperi. 
Ne ofrojme trajnime profesionale nga specialistet me te mire amerikane, me module te perkthyera ne gjuhen shqipe, nga nje staf shume i dedikuar per tju mesuar hap pas hapi cdo proces te punes. 
Behuni pjese e stafit tone, ne po te kerkojme ty!  Zyrat tona jane prane Hotel Rogner, qe ju ofrojne komoditet, me nje grup pune shume motivues dhe mbeshtetes. 

Detyrat

Detyra e agjentit imobiliar eshte te krijoje portofolin e tij te pronave, duke ndermjetesuar klientet per te blere/shitur, dhene/marre me qira cdo prone te patundshme. 

Kualifikimet

- Te keni perfunduar arsimin e larte, ose te jeni ne master.
- Me kohe te plote, pagese me perqindje.
- Njohja e gjuheve te huaja perben avantazh, preferohet anglisht.
- Pranohen edhe kandidate pa eksperienca te meparshme pune apo te ngjashme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit lutemi te dergojne cv ne emailin [email protected] ose te na shkruajne ne WhatsApp Nr tel +355 69 407 1141 dhe ne do tju kontaktojme! 

Adresa: Bulevardi Deshmoret e Kombit, Hotel Rogner, kati i pare

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


ERA REAL ESTATE ROGNER

ERA REAL ESTATE ROGNER

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto ERA REAL ESTATE ROGNER në WhatsApp Punët aktive të kompanisë