Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 01-11-2021 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Agjencia imobilare RE/MAX Vizion kërkon të zgjerojë stafin me agjent imobiliarë
Nëse je energjik, i komunikueshëm, me ambicie për te pasur nje karrierë profesionale në fushën e Real Estate jeni personi I duhur për t’iu bashkuar ekipit lider ne këtë industri. 
Kriteret e kerkuara
1- Mosha 25 deri ne 40 vjec
2- Eksperiencë ne shitje. Eksperienca në fushën imobiliare përbën avantazh
3- Të jetë njohës i mirë i paketës Microsoft Office
4- Të ketë mbaruar arsimin e lartë 
5- Njohja e një prej gjuhëve të huaja, Anglisht ose Italisht përben avantazh.
6- Të ketë aftesi shumë të mira komunikuese dhe dëgjuese.
7- Të jetë i aftë të punojë në grup dhe të mbajë presionin e punës.

Ofrojmë: 
1- RE/MAX Vizion ofron trajnime të specializuara intensive për fushën e Real Estate brënda dhe jashtë vëndit me trajnues shqipëtar edhe të huaj.
2- Mundësi rritje profesionale dhe personale.
3- Një staf me eksperiencë disa vjecare në tregun e pasurive të paluajtshme, të gatshëem për tju suportuar dhe asistuar në hallkat e para të shitjes.
4- Marrje pjesë në konventat ndërkombëtare të RE/MAX  ne Amerikë e në vënde të ndryshme te Europës.
5- Një buxhet të dedikuar marketimi.
6- Profil të personalizuar Website me shikueshmëri të lartë.
7- Informacione mbi cdo ndryshim ligjor në lidhje me tregun imobiliar.
Nëse plotëson kriteret e lartëpërmëndura dhe je gati për tu bëre pjesë e ekipit me fantastik të tregut imobiliar, dërgoni CV-ne tuaj në adresën e email: 
[email protected]

Cfarë synojmë?
Të punojmë me më të mirët!

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


RE/MAX Vizion

RE/MAX Vizion

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë