Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 30-09-2021 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-09-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Jeni duke kërkuar një mënyre të re për të bëre biznes?
Do të jesh I pavarur në biznesin tënd dhe të bësh zgjedhjet e tua? 
Nëse je energjik, I komunikueshëm, me ambicie për te pasur nje karrierë profesionale në fushën e Real Estate jeni personi I duhur për t'iu bashkuar ekipit lider ne këtë industri. 
Agjencia imobilare RE/MAX Vizion kërkon të punësoje agjent imobiliar
RE/MAX Vizion është themeluar ne shtator 2017. Vizioni I zyres tonë ka qënë të punojmë me më të mirët dhe vetëm më të mirët e tregut në mënyrë që ti shërbejmë klientëvë tanë sa më mirë. RE/MAX Vizion administron dy zyrat  më të sukseshme për muaj me rradhë ne fushën e Real Estate. RE/MAX Vizion 1 ndodhet ne kompleksin Delijorgji ndërsa RE/MAX Vizion 2 ndodhet ne rrugën Komuna e Parisit.

Detyrat

1- Asistimin dhe konsulimin e klientëve shitës dhe blerës për të shitur ose blerë një pronë me cmimin e duhur.
2- Marketimin e pronave në mënyre profesionale në kanalet e duhura informative.
3- Përputhjen e kërkesave të klientit me opsionet që ofrohen në treg bazuar në mundësit financiare te klientit.
4- Të jetë një negociues dhe konsultues i mirë në raportet midis shitësit dhe blerësit ose qiradhënës me qiramarrës. 
5- Të njohë mirë tregun imobiliar dhe cmimet e zonave bazuar ne referencat shtetërore. 
6- Të jetë njohës i mirë i procedurave ligjore në mënyrë që të orientojë klientet blerës/shitës në cdo hap te procedurës së shitjes. 
7- Të asistoj klientët në mënyrën e kreditimit nga institucione te ndryshme financiare.
8- Organizimin e detyrave personale dhe të jetë i hapur për bashkëpunime me kolegë të tjerë.
9- Të informoj klientët rreth cmimit të duhur, kushteve ligjore, kushteve të tregut në mënyrë korrekte.

Kualifikimet

1- Mosha 23 deri ne 40 vjec
2- Eksperiencë ne shitje. Eksperiencë në fushën imobiliare përbën avantazh
3- Të jetë njohës i mirë i paketës Microsoft Office
4- Të ketë mbaruar arsimin e lartë 
5- Njohja e një prej gjuhëve të huaja, Anglisht ose Italisht përben avantazh.
6- Të ketë aftesi shumë të mira komunikuese dhe dëgjuese.
7- Të jetë i aftë të punojë në grup dhe të mbajë presionin e punës.

Ofrojmë: 
1- RE/MAX Vizion ofron trajnime të specializuara intensive për fushën e Real Estate brënda dhe jashtë vëndit me trajnues shqipëtar edhe të huaj.
2- Mundësi rritje profesionale dhe personale.
3- Një staf me eksperiencë disa vjecare në tregun e pasurive të paluajtshme, të gatshem për tju suportuar dhe asistuar në hallkat e para te shitjes.
4- Marrje pjesë në konventat ndërkombëtare të RE/MAX  në vënde të ndryshme te Europes.
5- Një buxhet të detajuar marketimi.
6- Account të personalizuar Website me shikueshmëri të lartë.
7- Informacione mbi cdo ndryshim ligjor në lidhje me tregun imobiliar.

Nëse plotëson kriteret e lartëpërmëndura dhe je gati për tu bëre pjesë e ekipit me fantastik të tregut imobiliar, dërgoni CV-ne tuaj në adresën e email: [email protected]

Cfarë synojmë?
Të punojmë me më të mirët.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


RE/MAX Vizion

RE/MAX Vizion

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë