Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Century 21 CPM

CENTURY 21 CPM është adresa e duhur ku do të gjeni profesionalizëm,përgjegjësi dhe përkushtim.Nëse dëshironi të blini, të shisni, te jepni apo te merrni me qera me çmimin më të mirë në treg ne jemi këtu për t’iu shërbyer.Profesionistët e CENTURY 21 CPM kanë akses në rrjetin më të madh te pronave te patundshme në botë. Për këtë arsye besoni tek zyrat CENTURY 21 si profesionistët tuaj lokalë. CENTURY 21 CPM menaxhon 4 zyra brenda...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Nikolla Tupe, perballe viles Ferdinand.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 202 1575

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 14-08-2021 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-08-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
4

Përshkrimi

Nis karrierën e vërtetë! Me Century 21 CPM, ju i bashkoheni rrjetit global prej 11,600 zyrash imobiliare, të cilat prej 50 vitesh ofrojnë shërbimin e konsulencës dhe ndërmjetësimit të pasurive të patundshme si marka më e njohur dhe më e respektuar në botë.

Si rrjeti lider i industrisë imobiliare në rajon, me 28 zyra në Shqipëri dhe Mal të Zi, ju do të diferencoheni me standardin tonë të artë duke zhvilluar aftësitë tuaja profesionale në një nga industritë më fitimprurëse.

Cilat janë benefitet e të punuarit Agjent Imobiliar?

Të jesh agjent nuk është vetëm arsyeja e të qenit shef I vetes tënde , por potenciali I punës që të rrit cdo ditë.

Si nje Konsulent Imobiliar ju vendosni orarin tuaj të punës, zhvilloni një database të klientit dhe Century 21 CPM është aty me ty për të rritur biznesin tuaj.

Me strukturën tonë konkurruese të komisionit dhe mundësitë e bonusit, paketës së trajnimit suportit të zyrës ju mund të fitoni minimalisht 2500 euro në muaj.

Detyrat

1. Të veprojë si ndërmjetës në bisedimet midis blerësit dhe shitësit.
2. Të bëjë krahasimin e pronave, për të përcaktuar çmimin e saj konkurrues në treg.
3. Të këshillojë klientët mbi kushtet e tregut, çmimet, hipotekat, kërkesat ligjore dhe çështjet e lidhura me proçesin e shit-blerjes së një prone të patundshme.
4. Të marketojë portofolin e pronave.
6. Të zhvillojë takime për të treguar pasuritë e patundshme tek klientët.
7. Të koordinojë mbylljen e kontratave, të mbikëqyrë nënshkrimin e dokumentave.
8. Të organizojë takimet ndërmjet blerësit dhe shitësit, në momentin kur detajet e transaksioneve duhet të negociohen.

Kualifikimet

Kerkesat ndaj te punesuarit jane :

  • Të ketë aftësi komunikuese .
  • Të ketë aftësi negociuese .
  • Të ketë frymë bashkëpunimi.
  • Të keni mbaruar arsimin e lartë.
  • Mosha e kandidateve të jetë mbi 25 vjec.

Vendose vetë limitin tënd

Vendosi vetë oraret e tua

Zgjero kontaktet e tua Socializo

Realizo ëndrra

Rritu profesionalisht

Shënime


Dergoni CV tuaj tani ne adresen e Email-it [email protected] ose per me shume informacion kontaktoni tani ne nr e telefonit +355672021575


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".