Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Century 21 CPM

CENTURY 21 CPM është adresa e duhur ku do të gjeni profesionalizëm,përgjegjësi dhe përkushtim.Nëse dëshironi të blini, të shisni, te jepni apo te merrni me qera me çmimin më të mirë në treg ne jemi këtu për t’iu shërbyer.Profesionistët e CENTURY 21 CPM kanë akses në rrjetin më të madh te pronave te patundshme në botë. Për këtë arsye besoni tek zyrat CENTURY 21 si profesionistët tuaj lokalë. CENTURY 21 CPM menaxhon 4 zyra brenda...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Nikolla Tupe, perballe viles Ferdinand.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 202 1575

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-02-2021 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-02-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
4

Përshkrimi

Kush jane benefitet e te punuarit Agjent Imobiliar?  
Te jesh agjent nuk eshte vetem arsyeja e te qenit shef i vetes tende, por potenciali i punes qe te rrit cdo dite.
Si një Konsulent Imobiliar ju vendosni orarin tuaj të punës, zhvilloni një database të klientit dhe Century 21 CPM eshte aty me ty për të rritur biznesin tuaj. Me strukturën tonë konkurruese të komisionit dhe mundësitë e bonusit, paketes se trajnimit suportit te zyres - nuk ka kufi për atë që mund të fitoni.  

Kush Jemi Ne:  
Zyra eshte pjese e Century 21 Albania, kompani me pervoje 10 vjecare ne tregun e pasurive te paluajtshme ne Ballkan. Century 21 CPM u krijua ne Dhjetor te vitit 2013 me misionin per te qene nje partner i besueshem per klientet tane duke krijuar marredhenie afatgjata te bazuara ne besim, respekt dhe sinqeritet. Ne fund te vitit 2018 u hapen dhe 2 zyra te reja duke shkuar ne 5 zyra ne total. 

Rreth Punes:  
C21 CPM eshte adresa e duhur ku do te gjeni profesionalizem,pergjegjesi dhe perkushtim.
Dashuria e madhe qe kemi per profesionin tone sjelle qe ju te gjeni nje ambjent te ngrohte pozitiv dhe bashkepunues, staf korrekt me etike pune. Century 21 CPM eshte mundesia juaj e arte ku do tju hapi rrugen drejt nje kariere te re dhe te suksesshme.      

Kualifikimet

Kerkesat ndaj te punesuarit jane:
• Te kete aftesi komunikuese.
• Te kete aftesi negociuese.
• Te kete fryme bashkepunimi.
• Te keni mbaruar arsimin e larte ( arkitekture, inxhinieri, ekonomik, juridik).   

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV tuaj tani ne adresen e Email-it [email protected] ose per me shume informacion kontaktoni tani ne nr e telefonit +355672021575


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".