Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
AMsolution

AMsolution

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Vushtrri, Kosovë 07-04-2020 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

AMSolution ka hapur konkurs për:

  • Agjentë të shitjes në gjuhën angleze
  • Agjentë të shitjes në gjuhën suedeze(më e preferueshme)

Detyrat kryesore:

  • Prezantimi dhe shitja e produkteve të kompanisë;
  • Zbaton planin e parashikuar të shitjes;
  • Analizon prezencen e produkteve në treg, përcjell konkurrencen;
  • Realizon të gjitha komunikimet me klient;

Kualifikimet e kerkuara:

  • Të ketë të kryer shkollën e mesme;
  • Të ketë përvojë pune në shitje;
  • Aftesi te mira ne komunikim, shitje dhe negocim.

Për te aplikuar na kontaktoni përmes email-it [email protected] , ose na kontaktoni në numrat e telefonit: 045 423832 dhe 048 760074 

Kompania gjendet në Vushtrri, Rruga Ismail Qemali, kapur me bankën BKT.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë