Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Rekrutime Tirana

Rekrutime Tirana

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Bulevardi Zhan D’Ark, prane Ministrise se Jashtme
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-10-2020 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Përfaqësues Qendre Telefonike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Rekrutime Tirana kerkon Agjent Forex per gjuhen gjermane.

Kualifikimet

 • Eksperience pune minimum 3 muaj.
 • Aftesi te mira komunikuese dhe i/e afte qe te punoj ne grup.
 • Disponibilitet per te punuar full time, orari 10:00 me 19:00.
 • Energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore.
 • Niveli I gjuhes ne komunikim minimum B2.

Ofrohet:

 • Page baze duke filluar nga 500€ neto+bonuse nder me te lartat ne treg.
 • Ambient pune komod dhe staf motivues.
 • Mundesi  rritje ne karriere.

-Adresa Tirane, Bulevardi Zhan D’Ark, prane Ministrise se Jashtme
Personat e interesuar te dergojne nje Cv ne e-mailin [email protected] ose te telefonojne ne numrin +355 69 467 4300.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".