Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74111

Agjent/e ShitjeshDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Po

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

18-02-2023

---

---


Përshkrimi

3B Cosmetics Albania kërkon të punësoje : Agjent/e Shitjesh

3B COSMETICS ALBANIA, ofron një gamë të gjerë të produkteve higjenike dhe kozmetike me përfaqësi të shumë brandeve të njohura ndërkombëtare. 

Si përfaqësues dhe distributor ekskluziv për disa kompani prodhuese të njohura dhe prezente në disa vende të Europës, USA, të cilat ndjekin të gjitha standardet ndërkombëtare të kërkuara për prodhimin e produkteve kozmetike me cilësi të lartë, 3B Cosmetics operon në disa fusha shitje, si; mass-market, kozmetik dhe farmaci.


Detyrat

  • Prezantim i denjë i produkteve.
  • Aftësi shumë të mira negociuese dhe komunikuese me klientët.
  • Efikasitet dhe seriozitet në proçesin e punës.
  • Të jetë i/e besueshme dhe me integritet.

Kualifikimet

  • Të ketë eksperiencë në fushën e shitjes dhe distribucion.
  • Preferohet me diplomë universitare.
  • Leje drejtimi të klasit B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

 Dërgoni CV në 3bcosmetics.algmail.com ose kontaktoni +35569 879 0570


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
3B-COSMETICS ALBANIA

3B Cosmetics Albania (Best Beauty Brands) is one of the most specialized companies in the field of professional cosmetics and mass market, focused on import, distribution and offering a wide range of products and services in the local market and the Balkan region.