Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Hari Lena Group

Hari Lena Group is a group of companies which offers a huge variety of products such as beverages, food, snacks, cars, detergents and many others not only to Albanian market but also others.

I has first started in 1991 as a distribution company and then has gradually expanded into several fields such as manufacturing or the automotive industry.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tirane - Durres, Km.2 Mezez
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35587524465
 • Mobile: +355692067020

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 21-05-2021 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hari Lena Shpk ka nje eksperiencë 20 vjeçare në distribuimin e artikujve te ndryshme ushqimore dhe detergjenteve, duke permendur produktet sot lider te saj, Ujin Trebeshina dhe Kripa Niky, Rosa dhe Marina.

Ne kuader te zgjerimit te saj kompania kerkon te punesojë staf shtese per shitjet ne terren ne Tirane dhe Durres.

Adresa 1 : Autostrada Tr - Dr km 2 Mezez Tirane

Adresa 2 :Autostrada Tr - Dr km 25 Xhafzotaj , Durres prane Shtypshkronjes Milleniumi i RI

Qellimi i Pozicionit: Sherbim ndaj klienteve ekzistues dhe identifikimi i klienteve te rinj, duke synuar rritjen e shitjeve ne zonen te cilen mbulon.

Agjent /e per marrje porosish  (Promotore) & Shofer shitje direkte  Tirane dhe Durres

Detyrat

 • Promovon produktet e kompanise dhe ben marrjen e porosive / shitje dere me dere per keto produkte;
 • Rregullon dhe organizon mardheniet me pikat e shitjeve duke vizituar cdo pike;
 • Mban kontakte te vazhdueshme me klientet ne lidhje me kerkesat e tyre;
 • Rregjistron te dhenat per porosite dhe shitjet/ pleteson faturen tatimore te shitjes;
 • Hapja e pikave te reja te shitjes dhe prezantimi i ofertave;
 • Raportimi i shitjeve ditore tek menaxheri i shitjeve.  

Kualifikimet

 • Kandidati/kandidatja duhet të ketë aftësi shume te mira komunikimi dhe shitjeje.
 • Në aspektin personal duhet të jetë i motivuar për arritjen e rezultateve.
 • Te kete me shume se 5 vjet eksperience si agjent shitjete.
 • Te zoteroje patente te klasit B ose C.
 • Te jete korrekt dhe i pergjegjshem.
 • Kandidatet per filialin Durres ,duhet te jene me vendbanim ne  Durres ose zonat perreth.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar i ftojme te aplikojne duke derguar CV dhe dokumenta shtese ne adresen e e-mailit: [email protected] duke shenuar tek subjekt "Agjent per marrje porosish" ose "Agjent per shitje direkte" si dhe te telefonojne ne numrin: 069 20 96 662

*Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni do të njoftohen për intervistë. 

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".  

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".