Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
INAES SHPK

INAES SHPK

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Shkodër , Shqipëri 04-06-2020 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

InAes shpk tregton ne treg marka globale si Dash, Ariel, Lenor, Ajax, Palmolive, Colgate, Mentadent, Sole, Pantene, Clear, Vanish, Finish, Clear etj.

Klientet tone kryesore jane marketet, rrjetet e marketeve, distributoret dhe pikat e shumicave.

Po kerkojme te punesojme nje perfaqesues shitjesh direkte per te prezantuar produktet e kompanise tek klientet potencial dhe per te plotesuar procesin e shitjeve, nga porosia deri ne raft te marketit.

Pergjegjesite e Perfaqesuesit te shitjeve jane studimi i konkurrences, identifikimi I mundesive per te rritur shitjet dhe asistimi ne zhvillimin dhe permbushjen e planeve te shitjeve dhe marketingut.

Per te qene i suksesshem si Perfaqesues shitjesh, duhet te demonstroni aftesi te forta negociuese qe ti shpjegoni klientit pse perfitojne nga blerja e produkteve tona. Mbi te gjitha, nje top performues ne kete fushe duhet te arrije nje sherbim klienti perfekt.

Detyrat

 • Te arrije ose te kaloje kuotat javore, mujore dhe vjetore te shitjeve.
 • Te mbuloje me perpikmeri zonen e caktuar per te prezantuar produktet e kompanise.
 • Te asistoje ne identifikimin e strategjive efektive te marketingut the cmimeve.
 • Te demonstroje perfitimet e produktit tek klientet.
 • Te kontaktoje klientet dhe te caktoje takime prezantimi.
 • Te mbaje marredheniet me klientet duke dhene mbeshtetje dhe informacion; te studioje dhe rrekomandoje mundesi te reja; te rrekomandoje mundesi fitimi te klientet.
 • Te rrije i azhornuar me tregun per trende te reja dhe konkurrencen; te jete i azhornuar me cmimet e konkurrences.
 • Te plotesoje procesin e shitjes

Kualifikimet

 • Diploma e shkolles se mesme; universiteti perben avantazh.
 • Eksperience te meperparshme shitje.
 • Aftesi te forta negociuese.
 • Aftesi efektive komunikimi.
 • Aftesi te shkelqyera te sherbimit te klientit.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV tuaj ne adresen : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".