428 Punë aktive

92291 Punëkërkues

5594 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Fibank

Banka e Parë e Investimeve, Albania Sha (e quajtur ne vijim Fibank, Albania) synon të jetë një nga bankat më të mira në Shqipëri dhe në rajon, e njohur për rritje të shpejtë, inovacion dhe orientimin ndaj klientëve, duke ofruar produkte dhe shërbime cilësore, për konsumatorin vendas, duke zhvilluar biznesinin në përputhje me praktikat dhe kërkesat më të mira bankare ndërkombëtare për etikë dhe profesionalizëm, duke ofruar mundësi s...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi Deshmoret e Kombit
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 17-02-2018 edhe 241 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Administrator te dhenash
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-02-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Ne kuader te zgjerimit te rrjetit dhe aktivitetit te saj FIRST INVESTMENT BANK – ALBANIA SHA njofton per vendet vakante, si me poshte vijon:

Emertimi i pozicionit: Administrator i bases se te dhenave – 1 pozicion vakant (Tirane)

Detyrat

Perkufizim i pergjithshem i pozicionit: Administratori i bases se te dhenave krijon dhe miremban te gjitha basat e te dhenave qe perdoren ne banke duke perfshire ambjentet e zhvillimit te testimit dhe te prodhimit. Performon palnifikimin e kapaciteteve te nevojshme per nje funksionin cilesor te basave te te dhenave. Zhvillon ne vazhdimesi nderhyrje per te sinkronizuar performancen e bazave te te dhenave ne pershtatje me kerkesat e bankes. Menaxhon te gjithe kufizimet e duhura per te siguruar integritetin e te dhenave si dhe ofron suport teknik per ekipin e zhvillimit te softwares.

Kualifikimet

•Te kete diplome ne Informatike ose dege te ngjashme.
•Te kete minimumi 5 vite experience me administrimin e bazave te te dhenave.
•Njohuri shume te mira ne ORACLE, MSSQL, MySQL, SQLite etj.
•Njohuri shume te mira ne LINUX, Microsoft Server etj.
•Eksperienca ne sistem bankar eshte plus.

Shënime

Te gjitha pozicionet vakante të punës jane te publikuara në www.fibank.al
Për aplikim, personat e interesuar duhet të dërgojnë në adresën e mailit të Burimeve Njerëzore [email protected], brenda dates 17.02.2017.
•CV-në e përditësuar;
•Letrën e interesit


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë