Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Alba Punesim

Agjencia e Punesimit "ALBA PUNESIM" është një agjenci punësimi, e cila ofron një gamë të gjerë shërbimesh ne fushen e keshillimit dhe rekrutimit. Ne përdorim profesionalizmin tone ne fushen e burimeve njerezore për të kontribuar në fushën e biznesit privat, dhe për t'ju përgjigjur nevojave të bizneseve, duke u siguruar kandidatet me te mire ne tregun e punes, ne menyre që të funksionojmë si një agjenci me etikë të shëndoshë dhe të...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Durresit, Perballe me ish kafe Flora, prane embeltore Behari
 • Tiranë, Shqipëri
 • Tel: +355 44 807 167
 • Mobile:
Profili i Kompanisë
Berlin, Gjermani 21-03-2018 edhe 181 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Administrator rrjeti
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-03-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ALBA PUNËSIM is a private recruitment agency, which has as its activity: mediation in the labor market. We use our professionalism in the field of human resources to meet the needs of our clients by providing the best candidates in the labor market and to offer to the candidate’s employment opportunities.

For one of his clients, a company in Germany, Alba Punesim has begun the process of selection of candidates for the position of:

System Administrator in Germany (f/m)

The ideal candidate should have:
 • Completed study in Informatics (Master)
 • Experience in administration of Linux servers (Debian based)
 • Knowledge of MySQL, web servers (ideally NGINX), PHP
 • Ability to handle responsibilities
 • Analytical and conceptual thinking
 • Fluent in English
 • Social skills and capacity for teamwork
 • Experience in AWS and other Cloud-based solutions (Advantage) 

Our client offer:
 • Opportunities to develop your qualifications and learn new skills (support training and certificate programs)
 • Visa Support
 • A dynamic and international work environment of a young and forward-thinking company
 • A nice office in Germany
 • Performance-oriented Salary 

If you are interested in this position in Germany, please send your CV and Cover Letter (in English) at the address: [email protected]

Please write at the subject of the e-mail: System Administrator in Germany

Ju informojme se te dhenat tuaja personale te derguar ne agjencine tone, ruhen konform ligjit nr 9887, percaktuar nga Kuvendi I Shqiperise “Per mbrojtien e te Dhenave Personale”.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë