Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Agikons

''Agikons'' sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ‘’Marea Resort’’ (Kavajë), “Tarraca e Ullijve” (Dhërmi), “Plazhi i Gurtë” (Qeparo), “Bougainville Bay” (Sarandë) si edhe “Meshtekna” Brez...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • “Kodra e Diellit”A/01 zyrat e Agikons
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 48830021
 • Mobile: 68 40 52 085

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 27-07-2020 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

..

Detyrat

 • Të kordinojë aktivitetet e ndërtimit me ato të mirëmbajtjes.
 • Të menaxhojë e zgjidhë probleme të ndryshme gjatë punës, si ato të marredhenieve mes klienteve ashtu dhe ato të mirëmbajtjes dhe të raportojë për çdo zgjidhje të dhënë.
 • Të ketë njohuri dhe aftësi për zgjidhjen e problemeve elektrike dhe hidraulike si dhe çdo aspekt tjetër që ka lidhje me mbarëvajtjen e mirëmbajtjes.
 • Të kryejë faturimin e shërbimeve të administrimit me korrektësi dhe përgjegjësi maksimale.
 • Të ketë aftësi të përgatisë raporte mbi problematikat dhe ta paraqesë atë te eprori në çdo kohë.
 • Të disiplinojë përdorimin e ambjenteve dhe sendeve të përbashkëta dhe cilësinë e shërbimeve në interesin e përbashkët, në mënyrë që të sigurohet përdorimi sa më i mirë i tyre.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar arsimin e mesëm, përbën avantazh Arsimi i Lartë.
 • Të ketë kryer trajnimin mbi administrimin e ambjenteve të përbashkëta.
 • Të ketë të paktën 3 vjet eksperiencë të ngjashme.
 • Të ketë aftësi shume të mira komunikuese dhe punuarit në grup.
 • Të jetë i aftë të manaxhojë disa proçese në të njëjtën kohë dhe të përmbush afatet e vendosura.


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email [email protected]
Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887, date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".