Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:

Mirëseerdhët në duapune.com

MB Consulting Shpk

MB Consulting is a leading firm of accountants and auditors based in Tirana.Established in 2005, we are build on astrong commitment to customer service. Our experienced team provides accurate,reliable and professional services tailored to enable each individual client reach its financial goals. Our services include accounting, tax,payroll, auditing, company formation,registered office and secretarial services.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-05-2021 edhe 4 ditë

Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kontabël
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
Data e përfundimit
20-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Per il nostro cliente, una società italiana che opera nel settore della consulenza contabile e fiscale, stiamo cercando i candidati ideali per la seguente posizione:

Adetto  alla Contabilità Italiana

Detyrat

I candidati avranno le seguenti mansioni:

  • Registrazioni prima nota
  • Registrazione fatture attive/passive
  • Verifica fatture passive e match con ordine d’acquisto
  • Fatturazione clienti
  • Verifica incassi
  • Riconciliazioni bancarie
  • Predisposizione di chiusure economiche e finanziari e periodiche
  • Predisposizione (ed eventuale invio) di vari adempimenti previsti dall'ordinamento italiano

Kualifikimet

Abilità e professionalità essenziali:

  • Laurea in Economia o equivalente;
  • Fondamenti di ragioneria, tecnica bancaria, prodotti finanziari;
  • Ottima conoscenza della lingua italiana scritta e parlata;
  • Ottima conoscenza del pacchetto Microsoft Office, in particolare Excel;
  • Disponibilità a lavorare 40 ore settimanali;
  • L’esperienza maturata nel ruolo presso studi commercialisti o centri elaborazioni dati costituisce titolo preferenziale.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Se volete fare parte del nostro team, lavorando in un ambiente dinamico e piacevole, con ottime opportunità di crescita personale e professionale, vi invitiamo a inviarci il vostro CV all'indirizzo [email protected] specificando la posizione nella linea del soggetto.

Solo le persone che soddisfano i requisiti saranno contattate per l'intervista.

Vi informiamo che i Vostri dati personali saranno trattati nel rispetto della normativa prevista dalla Legge Nr.9887 data 10.03.2008 "Per la protezione dei dati personali" e il trattamento sarà improntato ai principi di correttezza, liceità, trasparenza e di tutela della Vostra riservatezza e ai Vostri diritti.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!

1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".